2733
2734

شخصی بدهکار هست و یک زمین قولنامه ای داره که ادعای فروش اون رو بدون نشون دادن مباعیه نامه فروش به دادگاه داره

حالا دفتر املاکی که این آقای بدهکار زمین رو اونجا معامله کرده و خریده و صاحب قبلی زمین میگن یه حکم قضایی بیار ما قولنامه خرید این آقای بدهکار رو می‌دیم بهت

حالا سوالم اینه چطور میشه این حکم و از قاضی گرفت؟

قاعدتا بازپرس پرونده باید این مدرکو ضمیمه پرونده میکرد اگه قاضی قبول کرده که معامله انجام شده احتمال قوی با قولنامه رسمی بوده برای پاسخ دقیق تر باید پرونده مطالعه شه ولی طبق چیزیکه شما میگید قاضی برای علم خودش حتما از ثبت اسناد دستور رهگیری میده اخه هر معامله بنگاهی در سمت چپ قولنامه یک کد هست که در ثبت اسناد ثبت میشه مگه اینکه قولنامه عادی باشه وقتی توبنگاه انجام شده باشه حتما ثبت شده ولی شما مطمئنی ملک به فروش رفتع؟اخه معمولا برای فرار دین ممکنه معامله سوری انجام بدن...من توصیم اینه حتما حتما حتما با یه وکیل حضوری با در دست داشتن مدارک و پرونده مراجعه کنید و اگه هزینه وکیل ندارید در خواست وکیل معاضدتی بکنید شما ممکنه اصلا دادخواست اعسار در هزینه دادرسی هم نداده باشید

بدای بچه دار شدنم‌صلوات بفرستید لطفا
قاعدتا بازپرس پرونده باید این مدرکو ضمیمه پرونده میکرد اگه قاضی قبول کرده که معامله انجام شده احتمال ...

ممنون از پاسخگوییتون، پرونده حقوقی هست ،تو شعبه حقوقی هم رسیدگی میشه، این آقا بدهی مالی داره و توی معاملات یک سال اخیرش که باید برای اعسار به دادگاه بگه ، اون زمین رو به عنوان ملکی که فروخته شده معرفی کرد اما قولنامه ای مبنی بر فروش ملک به دادگاه ارائه نکرده، من هم می‌دونم که زمین رو نفروخته، خرید ملک با قولنامه عادی بوده و سند نداشته، حالا من می‌خوام قولنامه خرید زمین رو بدست بیارم که تقاضای توقیفش رو کنم اون موقع اگر فروخته باشه باید مبایعه نامه فروش رو بیاره ، منتها املاک نمی‌ذاره من از مبایعه نامه عکس بگیرم میگه باید با اجازه قاضی باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.