2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچ موقع

چهارشنبه جلسه انجمن گفتن بعضی معلمهابع بچه هاگفتن کادوبیارید

مدیرهم اسم اون معلم هاروخواست

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
2728
هیچ موقع چهارشنبه جلسه انجمن گفتن بعضی معلمهابع بچه هاگفتن کادوبیارید مدیرهم اسم اون معلم هاروخواس ...

به بچه ها

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!

مننن🤚🤚چون معلم با کسیک براش هدیه میبرد مهربونتر بود مجبوز بودیم بعدم مادرم مجبورم میکرد دیگ😂😂بقول داداشم میگف انق کادو نبر تو تجدید میشی  با کادو کارت راه نمیوفته😂😂

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

همیشه من پدرو مادرم و مجبور میکردم که هدیه بخرن ، یادمه کلاس پنجم بودم ، هر چی به مامانم گفتم کادو بگیره ، گفت امسال پول ندارم نمیشه ، منم کابینت ها و کمدها رو خوب گشتم یه بسته چای باز نشده پیدا کردم ، کادو پیچ کردم بردم برای معلم ،،، اون موقع کادوها رو توی کلاس معلم باز میکرد ، کادوی من و که دید چقدر خندید ،،،ظهر که برگشتم خونه با افتخار برای مامان و بابام تعریف کردم   

2738
همیشه من پدرو مادرم و مجبور میکردم که هدیه بخرن ، یادمه کلاس پنجم بودم ، هر چی به مامانم گفتم کادو ب ...

قشنگ بود.

راستش من خودم بابام کارگر بود هیچ سالی به جز گل برا معلم هدیه نبردم. الان میبینم بعضیا میان میگن اون زمان یه نفر به زووووور پول جمع میکرد و مجبور بودیم ببریم

من ندیدم معلم کسی رو مجبور کنه برا کادو.بعدم جز ابتدایی مگه کسی کادو میبره؟دبیرستان تعداد معلما بالا ...

همون منم تعجب کردم.

کاربره داشت منو قورت میداد که آره چون خودت معلمی داری حاشا میکنی

من معلم ابتدایی ام خدایی نظرات خوندم تعجب کردم من کارت هدیه ای که هر سال میدن حواسم هست برای خوردن مصرف نشه چون میگم بعضیا راضی نیستن . نمیتونم قبلش هم بگم برام چیزی نگیرید چون درست نیست ممکنه بگن ما نخواستیم بگیریم   

هیچ وقت اونی که هدیه نداده با اون دانش آموزی که داده برام فرقی نداره تو نمره یا هرچی 

ولی از بعضی مامانا تعجب میکنم که مثلا ۱۰۰ تومن انقد براشون سنگینه 

من معلم ابتدایی ام خدایی نظرات خوندم تعجب کردم من کارت هدیه ای که هر سال میدن حواسم هست برای خوردن م ...

من منطقه محروم تدریس میکنم. اصلاً وسعشون نمی‌رسه.

طرف به نون شب محتاجه. ولی دلشون خیلی پاکه. بچه ها برام گل میارن. یا داخل کاغذ مینویسند خانم دوستت دارم عاشقتم. ذوق مرگ میشم.

به قرآن هیچ توقعی ندارم.

گاهی شده از سوپری برا همشون خوراکی میخرم، کلی ذوق میکنن. هدیه هایی که میدم به جان بچه هام از جیب خودمه.

من منطقه محروم تدریس میکنم. اصلاً وسعشون نمی‌رسه. طرف به نون شب محتاجه. ولی دلشون خیلی پاکه. بچه ها ...

خدا بهتون سلامتی بده من یه مدت منطقه محروم که اکثرا اتباع بودن تدریس میکردم درکت می کنم باور کن هنوزم به اون دانش اموزا فکر میکنم غصه میخورم 

2706