2733
عنوان

نظرتون راجع به این شغل چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 1249 بازدید | 74 پست
به این دلیل مفهوم دهن پر کن یعنی یه عده دور و برت باشن هی بگن این همه درس خوندی چی شد این همه درست ...

ببین من میشناسم کسی که به خاطر پدر و مادرش رفت پزشکی خوند ، بعدم به زور تخصص داخلی قبول شد هرروز خودشو لعنت میکنه. پرستیژ داره بعدا هم به پول میرسه ولی از ته دل احساس بدبختی میکنه. اونایی که از این حرفا میزنن از کمبود و عقده خودشونه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نه عزیزم اتفاقا هر کس تو این رشته ۴ ۵ سال سابقه داشته باشه خیلی خوب میتونه بره اونور و تو ایرلاینهای ...

اخه تو پایگاه جنگی استخدام شده سابقه کار هم داره و شغلش شیفتیه

ولی میگه پاسپورت دستشون اجازه خروج نمیدن

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
۸۰ درصد پزشکا هم واسه کلاسش میرن پزشکی اینکه صداشون کنن دکتر. مهندسا هم عشق اینو دارن که بهشون بگن م ...

عزیزم من عمران خوندم ولی عقده اینو ندارم که بهم بگن مهندس 

خیلیا هم هستن که دوست ندارن شغلشونو بکنن تو چشم بقیه 

الان دیگه نسل جدید به این نتیجه رسیده که همه شغل ها قابل احترامن و نیازی به پز دادن هم ندارن. چه بهتر که من و شما در جایگاه مادر و خواهر این نسل قرار میگیریم فکرمونو تغییر بدیم :) 

با احترام و کلی عشق 🙏🏻💚

۸۰ درصد پزشکا هم واسه کلاسش میرن پزشکی اینکه صداشون کنن دکتر. مهندسا هم عشق اینو دارن که بهشون بگن م ...

خب این طرز تفکر شماست واسه همه صدق نمیکنه میخوای باورکن میخوای نکن به من چه

اخه تو پایگاه جنگی استخدام شده سابقه کار هم داره و شغلش شیفتیه ولی میگه پاسپورت دستشون اجازه خروج ن ...

آره خب اگه نظامی باشه سخته ولی خب اینجورم نیست نذارن خارج شی ولی خب در عوص تو همین ایران تو یه جای خفن مشغولع کاره

اکثر همین افراد هم از شغلشون ناراضین. باید شغل با ویژگی های شخصیتی اون فرد تطبیق داشته باشه.

رشته شما خیلیم خوبه و عاااالیع 

اصن کی گفته پزشکی دهن پر کنه ، تو فامیل بیشتر از هفت هشتا پزشک داریم همشون از دم بیسواد ،،، درسته خودم دوستش دارم ولی مثل بقیه شغلاست 

⁦✧*。 ⁩⟨⟨من به هرچیزی که فکر کنم به آن می رسم 😎⟩⟩........ 🤞🏻یه بز شاخدار هیچوقت بیخیال رویاهاش نمیشه 🤘🏻............ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💎
آره خب اگه نظامی باشه سخته ولی خب اینجورم نیست نذارن خارج شی ولی خب در عوص تو همین ایران تو یه جای خ ...

اره 

به نظرت حقوقش چقده؟

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
اخه من از دست نیش اطرافیان که میگن هیچی نشدی در عذابم عذاب

اطرافیان در هررررر صورت حرف میزنن. اگر نمیتونی به بی‌خیالی بزنی ، جوابشون رو محکم و کوبنده بده بگو من دنبال علاقه ام رفتم و هرگز پشیمون نیستم. و اینکه اگر من محتاج پول شدم و اومدم دم خونه شما گفتم که من پول ندارم و از درسم به جایی نرسیدم شما جواب منو ندید و کمکم نکنید ، چند بار اینجوری حرف بزنی باهاشون دیگه حد خودشون رو میدونن ، دیگه از هوا و فضا سخت تر ؟؟ از مهندس هواپیما جذابتر ؟؟؟

خدایا دوست دارم از ته دل 🤍 متاهل و متعهد 💟💏دو سال خواننده خاموش سایت بودم ، سه بار عضو شدم و بنا به دلایلی خودم رو تعلیق کردم ✋ برای حل شدن مشکلم اگه ممکنه دعا کنید لطفاً 💚
عزیزم من عمران خوندم ولی عقده اینو ندارم که بهم بگن مهندس  خیلیا هم هستن که دوست ندارن شغلش ...

اخه میدونی چیه عزیزم

تو یه شرکت هواپیمایی بین خلبان و بقیه گروه های کاری خیلی خیلی تفاوت قائل هستند واسه همین همش حس میکنم دیدمردم به اونا یه جو  دیگس در حالی که سختیش واسه ماست اصلا خیلی خودشونو میگیرن

2706