2733
2764
عنوان

شب که میشه

145 بازدید | 9 پست

شب که میشه یادش میفتم باز دلم میگیره سه ماهه که رفته حدودا....بدون هیچ توضیحی..چرا شبا بیشتر دلتنگ میشیم؟

برام تموم شده است نگید بهش فکر نکن و فلان،خود دلم فشرده میشه

شب که میشه

بدون فکرم رفته پیشت :)

هیشکی نمیتونه ازم سر دربیاره...🐍خُدآ نَرِسیدْْ شِِیْطُُوُنْْ رَفٖتَْ تُوُُُ جِلدَمْْ..🎭🤍یه حالیه حالِ دِلم،نشُد بِشی مآلِ دِلم.. :)🤍پروف من نیستم انقد نپرس مرسی :/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اشکالی نداره 

تو اینجور مواقع یه دوران سوگواری لازمه

بعد از ی مدت خود ب خود ب زندگی عادیت برمیگردی

انشاالله حالت بهتر بشه..

سعی کن شبا زیاد بیدار نمونی روزا خودتو خسته کن ک شب زودخوابت ببره

شبا دل ادم بازی درمیاره

از دلایلی که عده واجب شد🤦🏻‍♀️

میگذره من بعد پنج سال هیچ سلول مغزم اونو یادش نیست 

رای من جلیلی است دیگر فهمیدیم شهادت چه رنگی است😭 هرکس آزاده واسه انتخاب خودش اما من قطعی مکرر برق رو ، یارانه ۴۵هزار تومنی رو ، مدیرهایی که حقوقشون ۷۵۰ میلیون تومن بود رو ، ریزش بورس و آب شدن سرمایه م رو ، زخم بستر روحانی و از تو ماشین به دیدن کارگران رفتنش رو ، بنزین صبح جمعه ای رو ، واکسن وارد نکردنشون رو ، زانو زدن ظریف پیش امیر کویت رو ، تعطیل شدن کارخونه ها و بیکار شدن کارگرا رو ، "مسکن مهر مزخرفه" رو ، به ریش ملت خندیدن روحانی رو ، برجام بی فرجام رو که دلار هزار تومنی رو سی برابر کرد ، اختلاس برادر جهانگیری و تحویل دادن خزانه خالی به رییسی با کلی بدهی رو یادم نرفته🥶پیامبر : مومن از یک سوراخ دو بار گزیده نمی‌شودمن دلم می‌خواد به کسی رای بدم که برنامه داشته باشه نه با مغلطه و اسم آوردن از امام و شعائر مذهبی یا با دست گذاشتن روی مسائل حساس با احساسات مردم بازی کنه ، من دلم میخواد کسی رییس جمهور بشه که حداقل همین الان در قبال حرف های ستاد انتخاباتش مسئولیت بپذیره و نگه به من ربطی نداره! ، من دلم میخواد به کسی رای بدم که توی حرف هایی که میزنه تناقض فاحش نباشه! مثلا نخبگان باید در حل مشکلات کشور سهیم بشن + با هیئت علمی نمیشه برنامه نویسی کرد ؟ مثلا من نمیتونم در حالی که خودم تخصص قلبم و نامزد انتخابات ریاست جمهوری شدم وقتی میخوام از تیم کارشناسان طرف مقابل ایراد بگیرم بگم آقای ... که رییس بیمارستان هستن و اجوکیشن مدیریت ندارند (تازه در مورد اقتصاد پزشکی!) من میدونم که سلبریتی ها در ازای گرفتن پول تبلیغ کوروش کمپانی رو کردن پس الان هم به حرفشون اعتمادی نیست ، من نمیخوام به جبهه ای رای بدم که حتی تو این چند سال تلاشی نکرده حقه های انتخاباتی اش رو تغییر بده جبهه ای که برنامه ای ندارن و فقط میگن اونا میخوان اینترنت رو ‌فیلتر کنن یا تو پیاده رو دیوار بکشن تا رای بیارن بعد هم میگن نذاشتن نشد طرف مقابل رو علت همه مشکلات کشور جلوه میدن در حالی که بیشترین دوره ریاست جمهوری رو داشتن!دوستانی که میگن امضام سیاسیه هرکس میتونه از کاندید مورد نظرش امضا بزاره پیروز و موید باشید🌱
اشکالی نداره تو اینجور مواقع یه دوران سوگواری لازمهبعد از ی مدت خود ب خود ب زندگی عادیت برمیگردیانشا ...

ب زندگی عادی برگشتم....خیلی وقته...

۶ سال باهاش بودم یا ۷

از دلایلی که عده واجب شد🤦🏻‍♀️میگذره من بعد پنج سال هیچ سلول مغزم اونو یادش نیست

دلتنگی دلیل خوبی واسه برگشت نیست اما...عده فکر کنم ب خاطر اطمینان از بارداریه...من ۶ یا ۷ سال باهاش بودم