2733
عنوان

نظرتون راجع به این شغل چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 1249 بازدید | 74 پست
بله دقیقا البته چند تا درجه داره تکنسین مهندس بازرس 

عزیزمم کسی دوستش دارم مثل تو خونده

شغل باکلاس و پرستیژ داری هست

میگم راسته که نمیذارن از کشور خارج بشید؟

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره اسمش خفنه

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
مفهوم دهن پر کن رو متوجه نمی شم یعنی حتی شغل تون رو هم به خاطر حرف مردم انتخاب می کنید ؟

مفهوم دهن پر کن یعنی یه عده دور و برت باشن هی بگن این همه درس خوندی چی شد

این همه درست خوب بود چی شد

هوافضا هم شد رشته

آخرش داری باسن بچه میشوری

اینا وقتی اعصابتو رنده کنی دوست داری با یه شغلی به همشون ثابت کنی که تو نیتونستی به جایگاه خیلی خوب برسی

وای چه جالب من عاشق معماری بودم ولی همین معماری هم عالیه فوق العادس 

مرسی گلم 

شما هم راجب رشتت از کسی نظر خواهی نکن چون مثل این میمونه که یک پزشک بپرسه بنظرتون رشتم خوبه یانه ؟

شغلتون هم با کلاسه هم اسم رشتتونو بیاری همه میفهمن از نوابغ کشوری هستی

موفق باشین

دهن پر کن؟ چرا باید اهمیت داشته باشه؟ واسه مردم زندگی میکنی مگه؟

به این دلیل

مفهوم دهن پر کن یعنی یه عده دور و برت باشن هی بگن این همه درس خوندی چی شد

این همه درست خوب بود چی شد

هوافضا هم شد رشته

آخرش داری باسن بچه میشوری

اینا وقتی اعصابتو رنده کنی دوست داری با یه شغلی به همشون ثابت کنی که تو نیتونستی به جایگاه خیلی خوب برسی

دهن پر کن بودن برات ملاک نباشه، بهتره حرفه ایی باشی تو کارت ، من پزشک میشناسم نه شعور داره نه سواد ، اصلا دکتر حسابش نمیکنن ، حیفه که خانمی مثل شما با این تحصیلات و رشته سختی که دارید ، با این افکار و عقاید مسموم زندگی رو به کام خودتون تلخ کنید 

هوا فضا خیلی رشته تاپی هست 

خدایا دوست دارم از ته دل 🤍 متاهل و متعهد 💟💏دو سال خواننده خاموش سایت بودم ، سه بار عضو شدم و بنا به دلایلی خودم رو تعلیق کردم ✋ برای حل شدن مشکلم اگه ممکنه دعا کنید لطفاً 💚
مفهوم دهن پر کن یعنی یه عده دور و برت باشن هی بگن این همه درس خوندی چی شد این همه درست خوب بود چی ش ...

علاقه و توانایی هاتون رو در نظر بگیرید

به نظرم نیازی نیست خودتون رو به کسی ثابت کنید و منتظر تاییدشون باشید

اینجوری آرامش تون سلب میشه

• کودک همسری را متوقف کنیم • خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
منم متاسفم برای شما که با این ادبیات و تفکر (شغل دهن پر کن)قراره تو کشور ما شاغل شی

۸۰ درصد پزشکا هم واسه کلاسش میرن پزشکی اینکه صداشون کنن دکتر. مهندسا هم عشق اینو دارن که بهشون بگن مهندس پرستارا و.....هم همینطور....اصلا چه باور بکنی چه نه این القاب هستن که به انسان شخصیت و وجه اجتماعی میدن. اگه ادمی هستی که خودتو گول بزنی که هیچ اگه واقعبینی این یه حقیقته چیز بدیم نیست

عزیزمم کسی دوستش دارم مثل تو خونده شغل باکلاس و پرستیژ داری هست میگم راسته که نمیذارن از کشور خارج ...

نه عزیزم اتفاقا هر کس تو این رشته ۴ ۵ سال سابقه داشته باشه خیلی خوب میتونه بره اونور و تو ایرلاینهای خارجی کار کنه

2706