2733
2764

سلام من تازه عضو شدم خیلی عصبی و ناراحتم لطفا خانمای باااااتجربه فقط کمکم کنن نوجوونای عزیز شاید تجربه نکرده باشن برای همین میگم وگرنه قصد بی احترامی ندارم 

خانواده شوهرم نابودن مثلا پدرشوهرم رفته زن گرفته زن و بچشو ول کرده بدون یک ریال کمک کردن کلا هرز بود از اول 

مادرشوهرم یک زن بشدت فساد اما بی عرضه جوری ک یکی از بچه هاش سالم نیست و سالم زندگی نمیکنه

اولیش شوهر خودم ک معتاده برادرشوهرام خلافکارن تنبل و همش خواااب و زبونا زبوناااا یکی ۳متررررررررر 

یه خواهرشوهر دارم کسیه ک ادعاش سقف آسمونو سوراخ میکنه انقدررررر پز میده و زبونش درااازه ولی کاشف ب عمل اومده خانم میره دبی کاسبی میکنه خاک برسر و فک میکنه ما نمیدونیم و فقط شوهرمه ک میدونه و پززز پزززز 

همش باهم جنگ میکنن همش شکایت همدیگرو میکنن اصلا شبیه خانواده نیستن همش دشمنی فحااااشی فحش ناموووسی 

برادرشوهرم بمن یبار فحش ناموسی داد تو رو خودم الکی!!!!!

عروسی برام نگرفتن خون ب جیگرم کردن اینا 

مادرشوهرم و خواهرشوهرم عروسیم نیومدن و سنگ رو یخ شدیم این خیلی خلاصه بود ک خسته نشید و کلیات رو گفتم 

حالا دو روزه اومدن خونه من یکسررره حرف بچه رو پیش میکشن ک اره بچه بیار شوهرت سر به راه میشه کاری میشه خوب میشه 

شوهرت دوست داره عاشقته حرفتو گوش میکنه منم گفتم من مشکلات بزرگی دارم خودتونم خوب میدونید مشکلم چیه لبخند میزدن و خودشونو عرب میکردن و میگفتن اصن هررررچی باشه حل شدنیه چه حرفایی میزنیااااا

خلاصه دورم کردن ک اره آزمون وکالتتو ول کن فعلا بچتو بیار بعدشم میرید خارج زندگی کنید میخوای بمونی وکالت کنی ک چی بشهههه دیگه ۲۷سالته وقت بچه اوردنته و دیرشده و لباساشم همیشه خودم میخررررم(خووهرشوهرم)

منم تو دلم گفتم بشینید تا بیارم خخخخ

گفتن اگرم قصدت زندگی نیست ک هیچی😐اگه هست بچه بیاری بهترمیشه خیلی زندگیتون....با اینا چطور برخورد کنم؟؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بزرگترین اشتباه بچه آوردنه اونم با همچین شوهر و خانواده شوهری 

متنی که نوشتی رو یبار بخون دستت میاد چیکار باید کنی 

با بچه میخوان دست و پاتو بلندن یروزی خواستی برای گدایی اقدام کنی نتونی وعده وعید دروغ میدن

به حضرت عباس کاربری دست سه نفره هی نپرسید چرا یجا کنکوری ای یجا متاهل یجا فلان اه شماره نداشتیم عامو اینم بزور پیدا کردیم  

بزن دهن مهن جفتشون سرویس کن، بگو فضول خواستم خبرتون میکنم... 

انگار بچشون خیلی خوبه با این وصعش بچه هم درست کنه، 

هرگز اینکار را نکن، بچت ممکنه ناقص بشه

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹
بزرگترین اشتباه بچه آوردنه اونم با همچین شوهر و خانواده شوهری متنی که نوشتی رو یبار بخون دستت میاد چ ...

*جدایی 

ببخشید😂😂

به حضرت عباس کاربری دست سه نفره هی نپرسید چرا یجا کنکوری ای یجا متاهل یجا فلان اه شماره نداشتیم عامو اینم بزور پیدا کردیم  

خدا بهت کمک کنه فقط همینو میتونم بگم 

دل چو بستم به خدا حسبی الله و کفی   خدایا به همه اقدامی ها و چشم انتظارها ،فرزندانی سالم و صالح و اهل عطا کن که نور چشمشون هم توی این دنیا و هم اون دنیا باشن   
2706