2777
2789
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 282677 بازدید | 36895 پست
سلام اهالی من زایمان کردم😎😎😎😎😎زین پس در خدمت شما عزیزان هستم 

سلام عزیزم قدم نو رسیده مبارک😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

گروه طلایی🌻تثبیت🌻   وزن شروع۶۵⬅️ ۵۹.۲۰۰ رفتم تثبیت💪🏆🎯 قد۱۶۰   

سلام

صبح همگی بخیر

خوبین؟

من دیروز نتونستم بیام سایت اعلام کنم

بعد از 1 ماه ثابت موندن 

1هفته بود که دوباره رژیمو شروع کرده بودم، وزنم 73.500 بود

دیروز 72.700 بودم🤩🤩🤩

بزنید کف قشنگه رو واسه 800 گرم کاهشم😃😃😃

@sepiiiiiideh  

@عروسترکم  

@بامدادخمار  

@مامانجوجوبودم    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم خوبی  توضیحات اول تاپیک رو بخونید و کاملا طبق اون باشید و هر سوالی داشتید بپرسید در ...

سلام

ممنون الهه جان  که جواب دادی

حتمن میگم توضیحات اولیو بخونن

بیشتر برای اینکه تو گروهی قرار بگیرن و توسط سرگروه رصد بشن ، خواستم بدونم چجوری از اول مهر میتونن همراه تون باشن 

آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی
چجوری ریتمش رو عوض کردی؟ مرزنجوش بهت انرژی میداد؟چ خوب

بالفرض اگه کالری هفتگی را جمع میزدم مثلا 2 تا 700 و 5 روز هرچقدر کالری دریافتی داری میشد 8000 کالری.مثلا 1 روز 2000 کالری میخورم.3 روز 1000 کالری روزای دیگه بسته به خوردن ولی بالای 8000 نشه کالری کل هفتم بهتر هست شنبه هم که فرداش وزن کشی هست کالری کم تری دریافت بشه.یا مثلا هفته گذشته کل هفته کالریم را تقسیم بر 7 کردم هر روز 1150 کالری دریافت کردم بغیر از 1 روز که 850 کالری دریافت کردم.یا مثلا 5 شنبه جمعه 1500 کالری دریافت میکنم بقیه هفته هر چی موند تقسیم بر 5 میکنم.هر هفته تنوع میدم.نمیذارم بدنم به 1 ریتم عادت کنه

البته مهم ترین عامل به هیچ عنوان نگذار یبوست داشته باشی

مرزنجوش من با یه سری ترکیبات طب اسلامی کنارش میخوردم ولی حالا شما که نداری خودش تنها را بجوشون اندازه 1 لیوان بخور،پودر شده 1 ق چای خوری باشه.د ور سردیجات ریز و درشتم دورشا خط بکش مثل ماست،دوغ( به جاش بادام سنگی بخور روزانه ).بادمجون.هندوانه.گوشت گاو.مرغ.گوجه خیار. کاهو(به جاش سبزی خوردن بخور ).سیب زمینی.غذاهای صنعتی و غیر طبیعی و فست فود و ...

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
2801