2777
2789
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 282677 بازدید | 36895 پست
‌واااااای عشق منی پرییی جوووووون دلم  مرسی برا پیگیریا و زحمتات اگه نبودی اگه تاپیک نبود من هی ...

عزیزمی گلم خوشحالم ک اینقدر خوب پیش میری  😍😍

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
سلام سمیه جون 💚💚💚 وزن اولیه۷۸/۵۰۰ وزن هفته قبل۶۶/۵۰۰ وزن این هفته 🎈 @سمیه1396     ...

سلام گلم..🌸

وزن هفته قبلت را ۶۶/۲۰۰ داده بودیا !!

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا بیامرزتشون.. وزنت عالیه👌👌👌 به تو‌ میگن  یه تثبیتی نمونه👏👏👏👏

خدا رفتگان شمارو هم بیامرزه

ممنونم الان نمیتونم دیگه شیرینی و چرب و چیلی و غبر رژیمی بخورم حتی نمیتونم نون و برنج زیاد بخورم

سمیه جونم تو این راه خیلی خیلی کمکم کردی سلامت بدنم و داشتن فولیکول سایز مناسبم رو اول با لطف خدا بعد تلاش ها و راهنمایی های تو عزیزم دارم

خدا جواب این کار خیرتو به بهترین شکل بهت بده

روزت خوش

چندبار امتحان کردم حالم بد شده دیگه حتی به بوی چای سبز حساس شدم ظرفشو گذاشتم ته کابینت.جاش دارچین بخ ...

دارچین هم افت فشار داره! 

من زیره اندازه قاشق چایخوری  پودر میکنم و‌دم میکنم، اینو امتحان بعد از ورزشت😉

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

@بامدادخمار    

سلام بامداد عزیز

سرگروه من شیرین _آرداست ولی تگش خراب شده در ضمن من باید گروهم عوض بشه برم گروه آبی لطفا سرگروه منو مشخص کن عزیزم چند روزه نمیدونم باید به کی گزارش بدم 

وزن اولیه.      وزن هفته قبل.        وزن الان.      وزن هدف

۶۸.                   ۶۰.۸۰۰.                   ۶۰.                ۵۰ 

گروه  سبز    👈وزن اوليه: ٦٨ 😓.🌻  هدف آخر بهار:۶۴ 🔒 🌻هدف آخر تابستان :۵۲ 🔒🌻  وزن هدف نهايي:٥٠🤩🔒🌻تاريخ شروع : ١٤٠١/٠٢/٢٤       💫💫هيچ كاري نشد نداره 💫💫.       وزن الان :😔٦٨.    
@سمیه1396     سلام عزیزم ،،،یه سوال چرخش روسی برای خط سوتین هم خوبه ؟ ...

سلام گلم..

اره گلم 

هر جی آرنج صاف تر باشه و وزنه هم داشته باشی، فشار بیشتری به بازو و کتفت و‌خط سوتین میاره و اب میکنه!

تایم کاریم تموم شه میگردم . الان همینطوری مسگم .  صبحاه : یه لقمه نون و پنیر + نصف خرما می ...

گلم خسته نباشی 

امروزو ۱۰۰۰ ببند گلم که بهت فشارم نیاد ،شما سعی کن ورزش رو مرتب بری 💪

موفق باشی گلم♥️

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها❤مکن دل دل ای دل بزن دل به دریا❤💕💖

@نازلی_سخن_نگفت   سلام گلم کجایی دوروزه نیستی ☹

وزن اولیه     وزن هفته قبل     الان        هدف

۸۳                     ۷۷               ۷۶           ۶۰               

گروه رزنارنجی 🍁وزن اولیه ۸۲🌹هدف اول ۷۸✔ 🍁هدف دوم ۷۵🍁هدف سوم ۷۳🍁هدف چهارم ۶۸🍁هدف آخر ۶۵ تاریخ شروع رژیم ۱۶تیر 🍁وزن الان ۷۷۶۰۰
عزیزم امصاتو خوندم فقط من چون کاهشم خوب بوده تا الان از پری جونم پرسیدم چون بچه هم شیر میدم فست نمیت ...

باشه عزیزم فعلا همونجوری پیش برو ببینم کاهشت چجوریه❤

فقط گزارشتو تا۱۲ شب بده حتما👌

2801