2777
2789
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 282677 بازدید | 36895 پست

@مامان_الیساهستم2    

روز بعد فست رو عشقه😍

۵۰روزتاجذابیت#  

گزارش#  

🐓🐣🐔🐓🐣🐔🐓🐣🐔🐓🐣🐔🐓🐣🐔🐓🐣🐔

🌸ماسک گلاب و گلیسیرین🍀

🌱چای سبز🌱

🍯🍞☕صبحانه : ۴۰گرم نان چاودار +۱۰گرم کره بادام زمینی+۱۱گرم گردو+۲۰گرم عسل+۲گرم کنجد +یه لیوان دمنوش=۳۱۵ کالری😌😋

🍚🍢🍢🍅ناهار : ۱۱۵ گرم کباب کوبیده+۱۰۰گرم پلو + ۱۰۰گرم ماست+۵۰ گرم سبزی+۱۵گرم پیاز +۱گوجه کبابی=۴۹۹ کالری😌😋

🍶شام : ۱۸۰گرم شیر + ۱۵ گرم خرما = ۱۲۶ کالری 😌😋

🍑میانوعده :۸۰ گرم از هر دو آلو زرد و قرمز + ۵۰ گرم زردآلو + ۱۰۰گرم هلو + ۲۰گرم کشک=۱۷۸کالری😌😋

🐦کالری مجاز ۱۱۲۲🐦

🐦کالری مصرفی ۱۱۱۸🐦

🐥چالش ۸ لیوان آب🌿

🐤چالش چوب🌿

🐥چالش چرخش روسی🌿

🐤چالش حذف قند و شکر🌿

🐥ورزش ندارم فردا موعد پریودیمه میخوام تا تکلیفم این ماه هم روشن بشه تکون نخورم😅🍂

🐓🐣🐔🐓🐣🐔🐓🐣🐔🐓🐣🐔🐓🐣🐔🐓🐣🐔

به حکمتش دل بسپار 🌿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@عروسترکم      

وزن#  

سلام عزیزدلم صبحت بخیر

وزن اولیه ۹۸

وزن هفته قبل ۹۴/۵

وزن این هفته ۹۳/۵

وزن هدف ۸۱

البته من یه ۱۰ دقیقه ای قبل وزن کردن پیاده روی داشتم خونه خودم نبودم اومدم خونمون تا وزن کنم اشکالی که نداره؟

گروه نارنجی 💥شروع رژیم ۹۹/۴/۷ وزن فعلی۹۸ ✅۹۷✅👈۹۵/۵ قد۱۷۰ هدف۸۱   😄😄  بخند بزار همه بفهمند قویتر از دیروزی😄😄                                        

@عروسترکم    

من اندازه هامم باید برای شما بفرستم

گروه نارنجی 💥شروع رژیم ۹۹/۴/۷ وزن فعلی۹۸ ✅۹۷✅👈۹۵/۵ قد۱۷۰ هدف۸۱   😄😄  بخند بزار همه بفهمند قویتر از دیروزی😄😄                                        
سلام مهررربون فداتشم عزیز لطف داری. اره حتما امتحان کن.منم رازیانه بگیرم امتحان میکنم

قربونت زنده باشی😘

ان شاءالله 

با خدا باش پادشاهی کن..خدایا شکرت که این همه مهربونی در حقم.. صدهزار بار شکرت که هستی و تنهام نمیذاری🤲🤲🤲وزن شروع ۷۴/۵۰۰😅وزن الان ۶۸😌👌خداروشکر به هدفم رسیدم 👏👏🥳🥳💪👍
مبارک باشه عزیز دلم ایول 😍😍😍 عالییییی هستی گلم 👌❤ ۱۰۰ تا از کالریت کم کن  @sepiiiiiideh ...

مرسی سرگروه نمونه😘😍🤝💚❤

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها❤مکن دل دل ای دل بزن دل به دریا❤💕💖
راستی این هفته چالش جدید داریم چالش چای سبز

سلام عشقم

وزن شروع     ۷۷

هفته قبل       ۷۱/۷۰۰

این هفته دوروز مونده به پری         ۷۱/۱۰۰

هدف اول         ۷۰

هدف نهایی        ۶۸

💚گروه سبز💚    #گروه سبز  وزن شروع ۷۷ وزن ایده ال ۶۸ هدف اول ۷۲ 😊قد ۱۶۵.وزن تاریخ ۹۹/۲/۷ ۷۵.۵_۲/۱۴  ۷۴.۵     وزن  ۷۳.۵ وزن ۳/۲۶   ۷۲.۶۰۰ 😍_هدف اول    ۷۲🤩🤩👍-هدف دوم   ۷۰🤩🤩👍-۵/۱۶  وزن  ۶۹/۸۰۰   🤩وزن ۶۷/۸۰۰  به هدفم رسیدم 🥰🥳🥳🥳م  تاریخ شروع رژیم ۹۹/۰۱/

@نازلی_سخن_نگفت    

سلام عزیزم... کجایی؟ چرا نیستی؟ حالت خوبه؟

وزن#  

وزن اولیه    وزن هفته قبل     وزن فعلی      وزن هدف

۸۲              ۷۹/۹۰۰              🎈                 ۶۴            

من از خدا خواستم رشد کنم،پخته تر بشم،صبور بشم، قوی بشم و... بخاطر همین خدا بهم دوقلو داد🤗🌤✨
2801