2777
2789

سلام. إن شاءالله طاعات قبول. 

به دلیلش فکر کردین با اینهمه تاکید به نماز چرا کار به اینجا رسیده واس برخی؟

السلام علیک یا مولا امیرالمومنین علی علیه السلام 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست ندارم نماز بخونم ،چون از همون اولم خدا روشو ازم برگردوند پس هرچی راز و نیاز هم کنم به درد نمیخو ...

نگو🥺🥺 بیا تنها مسیر آرامش تو ایتا

خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر (شهادت اول حضرت زهرا) بی بی چک مثبت شد ۲۵(شهادت دوم حضرت زهرا)  آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌  ۲۸ تیر ۴۰۳ دخترم اومد تو بغلم خدایا شکرت 🥹🥹🥹

من نمیفهمم چرا باید بشینم به خدا به زبان عربی حرفای تکراری که حفظ کردیم بزنیم، وقتی میتونیم به زبون خودمون و از ته دلمون با زبان مادریمون با خدا صحبت کنیم و سپاسگذاری کنیم🤦🏻‍♀️

کاش همه برگردیم سمت خدا

خدا قوت.

همین بستر نی نی سایت فضای خوبی هست واس تذکر و یادآوری احکام دین ....

گاهی حدیث بزارین و از نماز یاد کنین.

در برابر پست های مصداق فساد مثل رل، شوگر، دوس پسر، پارتنر، شوگر، اکس و .... موضع گیری کنید و ساکت نمودید. نباید این موارد فاسد در جامعه جا بیفته و عادی انگاری بشه.

ان شاءالله ما مسلمانیم و تکلیف داریم.

السلام علیک یا مولا امیرالمومنین علی علیه السلام 

من نمیفهمم چرا باید بشینم به خدا به زبان عربی حرفای تکراری که حفظ کردیم بزنیم، وقتی میتونیم به زبون ...

نباید مابفهمیم وهرکاری رابکنیم مگه وقتی دکتر بریم ودارو بده میفهمیم چرا باید اونطوری که گفته دارو بخوریم؟یاوقتی جراحی میشیم؟

ولی چون به دکتر اعتماد داریم انجام می دیم

بعدم تکرار همیشه بد نیست،ضربان قلب هم تکراریه

ودر آخر خود خدا گفته اینطوری از نعمتهام تشکر کنید طور دیگه دوست نداره

حق باشماست
دوست ندارم نماز بخونم ،چون از همون اولم خدا روشو ازم برگردوند پس هرچی راز و نیاز هم کنم به درد نمیخو ...

چرا بقیه اینو نمیگن؟

چرا این همه آدم داریم که حتی اینجا پست میزارن و از الله تشکر میکنن؟

خدا عادل و رحیم هست. تابحال شده نگاه به گذشته بندازی و انصافا ببینی خودت مقصر هستی یا نه؟

عدم شکرگزاری 

برای داشتن ایمان باید بیشترین شکرگزاری رو کرد 

اگه نجیبی اگه ربا نمی خوری اگه حلال خوری اگه نماز خونی....

همه الطاف خداست 

پس باید شکر کنی از خدا بخوای حفظش کنه سخت امتحانت نکنه 

2801