2733
شما هم بگو باشه ما بی عرضه. ما زن بد ما داغون شما پدر مادر خوب و فداکار این ۴ تا لندهور رو عرضه د ...

بقران کم بهشون احترام نزاشتم کم خدمت نکردم وقتی شوهرم منو میزدخواهرش میگفت بزن حقشه..خدا جوابشونو بده...خواهرش طلاق کرفته ...یکی از داماداشون میگفت بخدا دختزگرشونو بزور نگه داشتم بخاطر بچه وگرنه ی روزم تحمل نمیکنمش...انیدوارم سر اون دختراشم بیاد یکی یکی برگردن خونه مادراشون جاریام هر روز نفرینشون میکنن همشونو 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها من با یه پسری آشنا شدم. همون اول ازش پرسیدم مجردی یا متاهل گفت مجرد ، یه هفته از صحبت ها و آش ...

خلاصه اینارو که برام تعریف کرد من دیگه چندشم شده بود ، دوست نداشتم دیگه باهاش حرف بزنم. بهش گفتم من دارو زدم به سرم باید برم حمام ، گفت من هر شب به خاطر تو تا بعد از ظهر بیدار موندم پای درد و دلات نشستم بعد تو میخوای بری؟ عشقت عشق نبود؟ گفتم چه ربطی داره من سرم داره میسوزه ، نمی‌فهمی میگم دارو گیاهی زدم به سرم نباید بیشتر از ۴۰ دقیقه رو سرم باشه الان یک ساعت شده. گفت اگه دیشب هم بود می‌رفتی ، گفتم آره میرفتم چون کار واجب دارم ، گفت باشه پس زود بیا منتظرتم . گفتم منتظرم نمون بخواب ، فردا در مورد مشکلت حرف می‌زنیم. نوشت من منتظرت میمونم ، منم گفتم هر جور راحتی و رفتم . 

بچه ها بعد که از حمام برگشتم دیدم برام نوشته حرف آخرت همین بود؟ این بود علاقه ت و کلی چرت و پرت ، آخرشم نوشته بود من متاهل نیستم اون حرفارو هم واسه امتحان کردن تو زده بودم ببینم چقدر عاشقمی ، اگه تو متاهل بودی من به خدا قسم پات میموندم ولی تو ، تو امتحانت رد شدی.....

2706