2733

خدا بهت صبر بده اعتماد که از دست بره دیگه هیچوقت درست نمیشه امیدوارم بخاطر خود مظلومت و بچه هات هرچی صلاحته خدا برات پیش بیاره

به خداحافظی تلخ تو سوگند نشد...که تو رفتی و دلم ثانیه ای بند نشد
اهان اصلامقدمات ایناحالیش نیست.فهمیدم چی میگی؟خب بگوچه ربطی داره ؟بگومگه گنجشکی 

مقدمه ک چه عرض کنم .....دیگه دستشو میزاشتم لای موهام تاباسنم بودن گفتم ناز کن بلد نبود رفتم کوتاکردم تا گردنم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اخه سه تابچه دارم 

منم یه بچه دارم ولی اون زندگی خودش رو داره و من زندگی خودم رو من به عنوان مادرش باید بهش یاد بدم که چطور زندگی کنه خودش رو دوس داشته باشه و بتونه بدون نیاز به کسی از جسم روحش مراقبت کنه توی این راه هم اولین قدم اینه که من خودم این طوری باشم تا اون ببینه و یاد بگیره اگه من از ارزش انسانی خودم بگزرم بگم به خاطر بچگ اونوقت تنها به بچم یاد میدم اگه مثل پدرش خیانت کنه مشکلی نیست فقط باید شریک زندگیش رو وابسته کنه تا کنارش بمونه و ازش سود ببره و اگه مثل مادر خیانت ببینه باید به خاطر یه چیز مهمتر چشمش رو ببنده اما من اینو نمیخوام 

میخوام دخترم برای کسی که کنارشه ارزش قایل بشه و بهش خیانت نکنه و اگه هم خدایی نکرده مورد خیانت قرار گرفت بتونه بدون وابستگی خودش رو رها کنه و زندگی شاد و سالمی رو تجربه کنه

دیروز شیطان در گوشم زمزمه می‌کرد:در این طوفان نمیتوانی دوام بیاوری  امروز من در گوش او زمزمه کردم : ‌‌‌*****"من خود طوفانم "*****
2706