2777
2789
عنوان

دلم سیاه شده

| مشاهده متن کامل بحث + 1177 بازدید | 183 پست
منو از قضاوت منع کن عزیز دل. این واقعا چیزیه که هیچ وقت دوست ندا م انجام بدم اونم نسبت به کسی و جریا ...

بله همینطوره حق با شماست چون شما یا چشم خودتون ندیدین

امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون
خب پس کار من دل شکستن حساب نمیشه خیلی ناراحتم بخدا میگم این چه کاری بود من کردم شاید اونم بچه سقط کر ...

عزیزم شما ناخواسته ممکنه یک ادمی رو ناراحت کرده باشی 

کلا میگما سعی کن از خوشی و ناخوشی زندگیت به کسی امار ندی باور کن بعضی ادما ذات بدی دارن حسادت میکنن، ظلم میکنن، دعا میگیرن و چشم میزنن 

حیفه زندگیتونه بخدا

الــهی بـرقصـانـد خـدا بـه ســاز تـو جـهانـت را          

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

نه خداروشکر من که مجردم ولی تو فامیل با چند نفر بحثم شد زمانی که قهر بودم انقدر عذاب کشیدم که حد ندا ...

من با این خانم برا همیشه قطع رابطه کردم و دیگه هم نمیزارم پاشون به خونه ام باز بشه هیچ موقع دیگه 

سلام 

منم آدم مثبتی هستم توی درگیریها زیاد وارد نمیشم 

با این حال کسایی بودن و هستند که باعث ناراحتی و حتی گریم میشن

ی حدیث داریم میگه هرکسی در دنیا بدی در حق شخصی بکنه دنیا می‌چرخه و می‌چرخه تا ی روز اون اتفاق برای خودش بیفته

من واگذار میکنم به کسی که هم قدرتش بیشتره هم صدای شکستن دلمو بهتر از هرکسی می‌شنوه 

شما خوب باش

ی چیزم در مورد بچهاتون من زیاداهل مجازی نیستم ولی چون افرادی هستن که میگم شاید دلشون بچه بخواد عکس بچمو نمی‌زارم

به جز ی نیم رخ که اون اولا پروفایل ایتام گذاشتم

2803
خب پس کار من دل شکستن حساب نمیشه خیلی ناراحتم بخدا میگم این چه کاری بود من کردم شاید اونم بچه سقط کر ...

دل شکستن حتی بحقم باشه از نظر خودمون تاوانش سخته سه سال پیش فقط روی یک سو تفاهم کسی ناحق ازمن دلش شکست نزدیک بود خودم جونمو ازدست بدم حتی فرصت نشد بگم عزیز دل این مساله که شما تصور کردین درمورد من اشتباهه وجریان اینجوری بوده ولی تقاصشو بازم دادم با اینکه ناخواسته بود و تقصیری گردنم نبود

من با این خانم برا همیشه قطع رابطه کردم و دیگه هم نمیزارم پاشون به خونه ام باز بشه هیچ موقع دیگه

خونه فامیلای شوهرت نمیبینیش دیگه یا مراسمات؟ 

ببین دوست عزیز 

اونا دلشون هم شکسته باشه حاصل کارای خودشونه.

خودشون اهل جادو جنبلن که به شما تهمت زدن

اگه رو در رو شدین حرفی زدن با عزت نفس تمام جواب در خور حرفشون بدین و این حق رو واسه خودتون قائل باشین

و البته رهاشون کنین

هربار فکر کردن شما به اونا فقط انرژی شمارو می گیره

یه مدت زبانی دعا کنین به راه راست هداست شن خدا عقلشون بده و اینا تا راحت بشین

اگر می خواهید اسرار جهان را کشف و پیدا کنید، از منظر انرژی و فرکانس و ارتعاش فکر کنید.تسلا
2804
خب پس دل شکستم منم 😭😭

احتمالش هست چون اونایی که صاحب بچه نمیشن خیلی دل نازک میشن

حتی ممکنه شما یه لحظه بچتو ببوسی اون ناراحت بشه😶😑

دل شکستن حتی بحقم باشه از نظر خودمون تاوانش سخته سه سال پیش فقط روی یک سو تفاهم کسی ناحق ازمن دلش شک ...

یعنی الان من با سو برداشت خودم از شما دلم بشکنه شما تقاصشو می دی؟ چه حرفیه

اگر می خواهید اسرار جهان را کشف و پیدا کنید، از منظر انرژی و فرکانس و ارتعاش فکر کنید.تسلا
2805
چرا ولی دیگه نه خونش میرم نه میزارم خونه ام بیان نه باهاش حرف میزنم جایی ببینمش

اون حرف نزدنه کار و خراب میکنه ایکاش میتونستی این مورد و حل کنی 

ببین دوست عزیز اونا دلشون هم شکسته باشه حاصل کارای خودشونه.خودشون اهل جادو جنبلن که به شما تهمت زدنا ...

خدا کمک کنه بتونم فقط باید اون کمکم کنه بدجور گیر کردم 

2801