2777
2789
عنوان

دلم سیاه شده

| مشاهده متن کامل بحث + 1179 بازدید | 183 پست
چون احتمالا بینتون دعا گرفتن وقتی تنفری خیلی بیش از حد باشه معمولا طبیعی نیست پاکسازی جامراس ناتو با ...

بیشتر توضیح میدید متوجه نشدم حقیقتا 

امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون
باید براش دعا کنی تنها راه همینه که خیلییییی سخته

نمیتونم براش آرزوی خوبی کنم چون بدترین ضربه هارو خوردم ازش الان سر سوزنی آرامش ندارم از درون آشوبم ولی نمیخوامم که دلم سیاه بشه براش بد بخوام همینکه تاوان کاراشو بده بسه

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

ممنونم از راهنماییت دوست عزیزم همینطوره انشاالله که همه به راه راست هدایت بشن هیچ کس راضی به شکستن د ...

اصلا این افکار که چرا بدشو می خوام

لابد من بدم که بدشو می خوام رو بریزید دور 

یکی به شما بدی کرده شما حق داشتید حقشو بذارید کف دستش

ظاهرا چون به اندازه این کار رو نکردین 

اون آدم ذهن شمارو درگیر کرده و داره ازتون انرژی می گیره

اول باید حق دفاع رو برای خودتون قائل باشین و خودتونو ببخشین

اگر می خواهید اسرار جهان را کشف و پیدا کنید، از منظر انرژی و فرکانس و ارتعاش فکر کنید.تسلا
‌وقتی دعای جدایی و دشمنی و تنفر و سردی برای کسی انجام میدن موکلش میشینه تو بدن اون تنفرو بینشون ایجا ...

یعنی یه فرد دیگه ای برا ما دوتا دعا گرفته که از هم تنفر داشته باشیم ؟فداتشم این تنفر حاصل بدیایی که در حقم کرده می‌دونی چقدر تهمت ناروا زده بهم 

2803
نمیتونم براش آرزوی خوبی کنم چون بدترین ضربه هارو خوردم ازش الان سر سوزنی آرامش ندارم از درون آشوبم و ...

همون دبگه سخته ولی بخاطر ارامش خودت باید این کارو کنی

یه چیزیم بگم بدترین راهکار همین قطع رابطه اس چون نمیبینیش و باهم قهرید هی نشخوار ذهنی برات پیش میاد 

بعدم تا یادش افتادی حواس خودتو پرت کن و به چیزای دیگه فکر کن ذکر بگو خیلی تاثیر گذاره

خودمم مریضما😂اینا حاصل تجربیاتمه

الــهی بـرقصـانـد خـدا بـه ســاز تـو جـهانـت را          
اصلا این افکار که چرا بدشو می خواملابد من بدم که بدشو می خوام رو بریزید دور یکی به شما بدی کرده شما ...

پس من با اون پروف گذاشتن هام دل جاری و دخترش و نشکستم به نظرت ؟

یعنی یه فرد دیگه ای برا ما دوتا دعا گرفته که از هم تنفر داشته باشیم ؟فداتشم این تنفر حاصل بدیایی که ...

بله. احتمالش زیاده شاید از اول بینتون انجام دادن مه اونم نسبت به شما اینطور شده اگر از روز اول اینجور نبودید بله احتمالش هست مگر اینکه ازهمون نکاه اول ازهم خوشتون نمیومده

همون دبگه سخته ولی بخاطر ارامش خودت باید این کارو کنییه چیزیم بگم بدترین راهکار همین قطع رابطه اس چو ...

یعنی رابطه داشتن با اینجور آدما بهتره تا قطع رابطه ؟

2804
پس من با اون پروف گذاشتن هام دل جاری و دخترش و نشکستم به نظرت ؟

زدی ضربتی ، ضربتی نوش کن 

اگه عملی نمی کردن عکس العملی نمی دیدن

اگر می خواهید اسرار جهان را کشف و پیدا کنید، از منظر انرژی و فرکانس و ارتعاش فکر کنید.تسلا
یعنی رابطه داشتن با اینجور آدما بهتره تا قطع رابطه ؟

اره دقیقا رابطه کنترل شده 

یعنی اطلاعات ندی اطلاعاتشونو هم وارد زندگیت نکنی

انگار همسایتو دیدی در اون حد غریبه و فقط خوش بگذرونی 

بله. احتمالش زیاده شاید از اول بینتون انجام دادن مه اونم نسبت به شما اینطور شده اگر از روز اول اینجو ...

از روز اول این خانم از ساده لوحی من سو استفاده کرد و می‌خواست همه جا و پیش همه خرابم کنه پشت خانواده شوهرم ون بدترین حرفارو میزد پیش من رابطه منو و اونارو خراب کنه باهم ولی خودش جلو روشون دولا میشد، دیدت نسبت به همچین آدمی چیه ؟

2805
زدی ضربتی ، ضربتی نوش کن اگه عملی نمی کردن عکس العملی نمی دیدن

خب پس کار من دل شکستن حساب نمیشه خیلی ناراحتم بخدا میگم این چه کاری بود من کردم شاید اونم بچه سقط کرده بود دلش شکسته با این کار من و نشسته گریه کرده من اینجوری فکر میکنم 

از روز اول این خانم از ساده لوحی من سو استفاده کرد و می‌خواست همه جا و پیش همه خرابم کنه پشت خانواده ...

منو از قضاوت منع کن عزیز دل. این واقعا چیزیه که هیچ وقت دوست ندا م انجام بدم اونم نسبت به کسی و جریاناتی که هبچ اطلاعی درمورد علتش و جریاناتشون ندارم

الان تو با کسی قطع رابطه ای ؟

نه خداروشکر من که مجردم ولی تو فامیل با چند نفر بحثم شد زمانی که قهر بودم انقدر عذاب کشیدم که حد نداشت بدتر اینکه هی اخبارشون بهم میرسید یا اینکه پشت سرم چی میگن و.... اینا خیلی انرژی منفی میده

الان رابطه ام با همشون خوبه خداروشکر 

2801