2777
2789

کسی هست فیبروز کرده باشه و پشیمون بشه؟

من میترسم بعدش دوس ند اشته باشم بخاطر اون مردد هستم تو انجام دادنش

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

من ولی اصلا حتی یک درصد پشیمون نیستم. نگاه اگر از اینکه خط دار هستی نگرانی. باید بگم از نزدیک خط مشخصه اونم زوم کردن با گوشی

درخواست دوستی قبول نمیکنم.  کاربری سومم هست.. باردارم این روزا یکم بی حوصله لطفا رعایت کنید ممنونم دوستای خوب چندین ساله
2803

من میکرو کردم پارسال و خیلی راضی ام یکم کمتر شده ولی هنوز هست فکر کنم تا یکسال دیکه ام دوام بیاره اصلا هم رنگش پخش نشد دوهفته پیشم مامانم رو بردم براش انجام داد 

باید جای خوب بری 

2804
2805
نه میترسم قیافه ام زمخت بشه یا زنونه و سن بالا

اتفاقا طبیعی هست میدونی چطوری هست یه خط های کشیده میشه جاهای خالی ابروهات. کاری به ابروهات که نداری هرجاش حس کردی زمخت بردار خودت.  یا نازک کن یا بذار پهن بشه

درخواست دوستی قبول نمیکنم.  کاربری سومم هست.. باردارم این روزا یکم بی حوصله لطفا رعایت کنید ممنونم دوستای خوب چندین ساله

خودم راضی نیستم چون کم رنگ میشه هی باید ترمیم کنی بقیه میگن خوبه شده 

یکی از مهم ترین عواملی که موجب افسردگی میشود گوش کردن به یک ندای درونی است ! ندای درونیِ انتقادگر که همیشه از شما یک بازنده میسازد

فیبروز کن بره.  فکر کن داری مداد میکشی ولی دائمی قرار نیست که ابروهای خودت از بین بره اتفاقا اگر ابروهات و برداشتی یه وقت ناقص کردی فیبروز هست زیرش خالی نمیشه

2801