2777
2789

خصوصا اونایی که از قبل با شوهرشون آشنایی داشتن

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی، هیچ زنی را و هیچ زنی، هیچ مردی را نه عوض کرده و نه درست کرده است...!

این تحفه ای که شما می‌بينيد ده بیست درصد بدتر ميشود که بهتر نمی‌شود...!

بنابراین اگر با ده بیست درصد خرابتر شدن، می‌توانيد او را بپذیرید، مباركتان باشد، اگه نه برويد دنبال كارتان و رهايش كنيد...!

قوی کسی است که؛

نه منتظر میماند کسی خوشبختش کند،

و نه اجازه میدهد کسی بدبختش کند...!

هر گاه زندگی را جهنم دیدی، سعی کن پخته از آن بیرون آیی؛ سوختن را همه بلدند...!

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

درست

۱۴۰۳/۷/۴  خدایااا شکرت بابت همه چیز🌹🌹             یادم‌ نمی کنی و از یادم نمیری یادت بخیر یار فراموش کار من‌‌‌‌‌    🥀      در نگاهت قلبم جا موند.. 🖤 خدایا دلم خیلییی واسه بغلش تنگههه
2803

من قبول ندارم.زن و مرد سالم به بهتر شدن هم کمک میکنن

خدایا ازت ممنونم بخاطر خانواده ام،بخاطر همسرم و پسرام💚،خدایا میدونم حواست به همه چیز هست💚💚.............تو همانی که نمی‌دانی چ اندازه دل انگیزی💝

دکتر انوشه اس 

اره حرفاش درسته

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... ! رویاهای خودتان را بسازید درغیر این صورت فرد دیگری شما را برای ساختن رویاهایش به کارخواهدگرفت-
2804

بستگی به مردش و سیاست خانوم داره نمیشه گفت صد درصد درسته

شوهر من بچه ننه بود حدوا الان بعد یکسال و نیم خیلیییی کمتر شده

یا شوهر خواهرم شکاک بود الان چهارپنج ساله اونم خوب شده ولی پدرم همونی که بوده  بوده و بدترم شده

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨

کاملا درسته 

تغییر نه ولی یسری چیزا به عادت میشه تبدیل کرد 

مثلا میشه با تحت تاثیر قرار دادن یه مرد بتونی مشروب رو ازش بگیری یا مثلا مشتاقش کنی به نماز خوندن

ولی اینکه بشه کامل تغییر داد هرگز

راجب اولی باید بگم درست نیست

چون پسرعموم بشدت رفتارای جالبی نداشت ولی وقتی ازدواج کرد ب کل همسرش عوضش کرد 

وباعث شد تبدیل ب ی فرد ارزشمند شه،

و خودمم بشدت رفتارای بچگونه ای داشتم

نامزدم باعث شد خیلی از اخلاقای بدموکنار بزارم و تیدیل ب ی ادم بهترشم

2805
موافقم حتی اینکه میگن خانواده مهم نیست خود پسر یا دختر مهمه، و یا اینکه میگن مگه قراره با خانوادش عر ...

نظرت راجع فرزند خوبی که والدینش جدا شدن 

دید جامعه به خانواده های طلاق چیه؟

2801