2777
2789
عنوان

چرا مهریه حق خانومه

| مشاهده متن کامل بحث + 1897 بازدید | 233 پست
من کی گفتم تو غرب مرد بچه میاره ؟ اونجا اگه زن بچه آورد مرد بی قید و شرط ازش مراقبت میکنه صفر تا صد ...

کلا حرفات فقط شعار بود و بدور از واقعیت، مردهای خارجی هم منظورت اروپایی ها هستن حتما، آخه شما مگه تو همه خانواده ها بودین که اینطور میگید کلا نسخه پیچی عمومی اشتباهه، زن ها هم در خارج مسئول خرج خانواده هستن حالا شما اینجا قانون مجبورتون نکرده

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

بله اگه از طبقه اول کسی نباشه به خواهر برادر و جد میرسه

حتی اگه بچه داشته باشه؟؟؟؟؟؟

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزارع تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست /بزن باران بهاران فصل خون است /بزن باران که صحرا لاله گون است /بزن باران و شادی بخش جان را /بباران شوق و شیرین کن زمان را /به بام غرقه در خون دیارم /به پا کن پرچم رنگین کمان را
2803
شما دیگه کجای کاری حتی سرمایه کار شوهرمم از منه حالا میگن مهریه عادلانه نیست هرچند مهریه من ۵۰۰ملیون ...

خب این ربطی به قانون نداره شما مالک همه اموال هستین تازه خییییلی در حقش بزرگی کردین در ضمن شیری که بچه ش میدین هم میتونی ازش هزینه بگیری

زن عمرشو میزاره خب مرد هم میزاره هیچکدوم نمیتونن منتی روسر هم بزارن ک

بیشتر مسیولیت زندگی رو دوش زنه 

کی غذا میپزه 

کی بچه هارو می‌بره مدرسه 

کی به درسشون میرسه 

کی لباس می‌شوره  نظافت کل خونه با کیه 

کی مهمونی رو جمع و جور می‌کنه 

کی تا صبح بالا سر بچه ها بیداره 

کی می‌بره دکتر 

کی جلسات مدرسه رو می‌ره 

خرید مایحتاج خونه با کیه 

کی حواسش باید به همه چیز باشه 

تمام این کارا رو من میکنم  بدون یه قرون پول 

شوهرم فقط صبح می‌ره شب میاد غذا هم آماده باشه همه چی مرتب باشه  بچه ها هم مریض نباشن درسشون هم خوب باشه 

تو خونه هیچ مشکلی نباشه که یه وقت آقا بی خواب نشن 

2804
اره این یکم اوضاع ما و بهتر میکنه تو این قانون های زن ستیز بعد خود خانوما میگن مهریه نگیریم!خودشون ظ ...

خودمهریه ظلمه گاهی..‌‌

یک پسری عاشق دختری شده چرا باید۱۳۰۰سکه بده !!بخاطر ازدواج اشتباه زندگی کسی نباید جهنم بشه

شما زن ها هیچوقت نمیتونید منطقی حرف بزنید.مرگ و میر در مردهای شاغل خیلی بیشتر از زنهاست. چون مردها ش ...

اوکی همینطور مجرد بمون پس چرا یقه جر میدی 

چرا نمیتونیم منطقی باشیم اتفاقا خیلی از مردها هستن که منطق سرشون نمیشه ، چطور میگی زایمان و بارداری طبیعت ما زناست خب مردها هم قدرت بدنی بیشتری دارن پس مسلمه که شغل های سخت تری رو باید به دوش بکشن ، عمرشون چرا کوتاهه چون در مقابل زن مغرورن و نمی‌خوان درد دل کنن تا سبک شن و سکته نکن یهویی ، 

مرد اگه بچه ننه نباشه مشکلات و دعوا تو زندگی ایجاد نمیشه ، مرد اگه یادبگیره اولویت زندگیش زنشه و باید بهش محبت کنه و جواب هرکسی که حرف اضافی زد رو بگه دعوا و مشکلاتی از خارج از خونه براشون ایجاد نمیشه ، یعنی مرد باید نقش ساپورتیو و حمایتگر رو تو زندگی داشته باشه نه بچه ننه که زن بیاد جمعش کن ، خلاصه مرد اگه مردانگی رو خوب بلد باشه زن هم بلده زنانگی کنه و اون زندگی بدون در نظر گرفتن مهریه و حق و فلان و بهمان به بهترین شکل پیش میره ، اما خب چون تو این دوره زمونه مردا از مردانگی خودشون فاصله گرفتن و ترس دارن این بحث مهریه هم داغ شده وگرنه قبلا مردا بدون چون و چرا مهریه رو قبول می‌کردن در حد توان خودشون 

و اینکه شما نگران ما نباشید همون شوهر کنار ما کلی آرامش میگیره اخلاق مون هم با کسی که دوسش داریم و احترام مون رو نگه میداره خیلی هم خوبه ، تو برو به فکر خودت باش که از چی این همه میترسی که نخواستی ازدواج کنی ، اول از همه درون خودت رو ببین 

تو مثل یه خواب خوب فانتزی 
ولی پسرخاله م مثلا تومجردیش خونه خریده

حق تنصیف اموال بعد عقد! ن قبلس

چراغ ظلم ظالم تا ابد هرگز نمیسوزد... اگر سوزد...شبی‌سوزد، شبی دیگر نمی‌سوزد.بزنی...نتونه بزنه، می‌زنه...!
خدا به دادش برسه

چرا خدا ب دادش برسه؟ میگ نه ۱سکه باشه ک پرتت کنه بیرون

نه هزار و خورده ایی ک زندگی دو طرف جهنم شه

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
2801