2777
2789
عنوان

چرا مهریه حق خانومه

1941 بازدید | 235 پست

تصورکنید بایک آقا ازدواج کنید واون کلیه حق وحقوق شمارومثل طلاق حضانت حق مسکن تحصیل و.......ک حق طبیعیمونه بهمون بده 

بازم آیا ما حق درخواست مهریه داریم ؟اگه داریم چرا ؟دلیل منطقی لطفا 

باهم دعوا نکنید خواهش میکنم مخالف رو ریپلای نکنید

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803

نگاه کن ب فرض ده سال با شوهرت زندگی کردی و کلی مال دو تایی جمع کردین، ی روز صبح شوهرت سکته میکنه و میمیره، و اگ مهریه نداشته باشی کل اموالی ک دوتایی تلاش کردین ب ننه باباش میرسه، یه چوسه هم ب زن میرسه!

2804

ببین قانون از اساس مشکل داره همه این حق ها هم بده بازم دیه زن نصفه بازم ارث زن نصفه بازم حضانت بچه با مرده!مهریه فقط هم برا طلاق نیست مرد فوت کنه ارث زن با بچه۱/۸امواله!حتی بگن تصنیف اموال میکنیم بازم خیلی راحت قانون و دور میزنن اموالشون و به نام بقیه میکنن که به زن چیزی نرسه‌.مهریه هم سالی دوسکه میدن و چندان راحت نیست گرفتنش ولی باز داشتن مهریه بهتره!

بنظرم وقتی زن و مرد حقوق یکسان دارن، به زن مهریه و نفقه نباید تعلق بگیره. زن باید شاغل باشه و درامدش رو داخل خونه هزینه کنه. دقیقا مثل مرد. تنصیف اموال هم برای سرمایه زن و مرد بعد از ازدواج باید باشه.

2801