2777
2789
عنوان

چرا مهریه حق خانومه

| مشاهده متن کامل بحث + 2010 بازدید | 237 پست
اگه همین مهریه نباشه با یه بگومگوی ساده زن بیچاره رو عین دستمال میندازن دور،،، متاسفانه مردهای ایران ...

خب ببین 

اگه شوهرم منونخواد چه فایده داره بخاطر مهریه باهام بمونه؟!!!

اگه همین مهریه نباشه با یه بگومگوی ساده زن بیچاره رو عین دستمال میندازن دور،،، متاسفانه مردهای ایران ...

تازه همین الانشم با وجود مهریه چه خیانت هایی که نمیکنن چه ازار و اذیت هایی که ندارن فکر کن مهریه هم نباشه!

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803
خب ببین اگه شوهرم منونخواد چه فایده داره بخاطر مهریه باهام بمونه؟!!!

نه عزیزم لزومی نداره بمونه، طلاق بده ولی مهریه رو هم بده که زن بتونه بعد طلاق راحت زندگیشو کنه،، 

ولی این مهریه باعث میشه خودشو جمع کنه خطا نکنه 

خب چرا مرد باید پشتوانه زن روتامین کنه؟!

چرا تأمین نکنه زن میاد تو خونه ی مرد عمرش و میذار

خونه داری و بچه داری ،شوهرداری میکنه

فردا روزی به مشکل بر خورد شوهره پرتش کرد بیرون

کجا باید بره مجرد هم که نیست بره خونه باباش

خونه و زندگی داشته باید مهریه و بگیره که به سختی کمتری بیفته .هر چند هم در واقع مهریه و باید عند المطالبه بده

وقتی تو شروط عقد میاد

تا خدا هست به مخلوق دمی تکیه مکن/که خدا کوه ثبات است و بشر عین نیاز👌
2804
چرا تأمین نکنه زن میاد تو خونه ی مرد عمرش و میذارخونه داری و بچه داری ،شوهرداری میکنهفردا روزی به مش ...

زن عمرشو میزاره خب مرد هم میزاره 

هیچکدوم نمیتونن منتی روسر هم بزارن ک

خانوم مهر نمی‌خواد ؟مهر و هدیه برای یه خانوم لازمه دیگه 

هیچ وقت نگفتن اگه دختر ثروتمند بود مهر نداره .گفتن ؟

مهر برای اثبات محبته 

خانوما هدیه دوست دارن 

خدا بهتر می‌دونه 

کاربری  برای سه نفر است 🟣🔵🟢🟠🔴هر کی لایک کنه خره 🔴🟠🟢🔵🟣لطفا ریپلای هم نکنید حوصله خوندنشو ندارم 🟣🔵🟢🟠🔴 جواب افراد بیشعور داده نمیشود🔴🟠🟢🔵🟣نظر شخصیمو میدم رد میشم میرم اینکه موافق یا مخالف نظر شماست به بنده ارتباطی نداره 🟣🔵🟢🟠🔴 به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود نی نی یار تگ میکنم🔴🟠🟢🔵🟣
زن عمرشو میزاره خب مرد هم میزاره هیچکدوم نمیتونن منتی روسر هم بزارن ک

زحمتی که رو زن رو مرد نیست😐😐😐

تا خدا هست به مخلوق دمی تکیه مکن/که خدا کوه ثبات است و بشر عین نیاز👌
2801