2777
2789
عنوان

چرا مهریه حق خانومه

| مشاهده متن کامل بحث + 2010 بازدید | 237 پست
بله بچه هم داشته باشه۱/۶اموالش میرسه به پدر و مادرش

اهان چه جالب نمیدونستم

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
بله

چه جالب نمیدونستم

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

خانمای محترم زن از نظر مالی اصلا وظیفه نداره یک ریال خرج کنه چرا باید یه پدر هزینه زندگی داماد و بده وقتی دخترش اصلا نباید خرج کنه تو زندگی زناشویی حالا باز ارث میرسه به دختر اما نصفه دیگه بنظرم منطقیه چون بخوای مساوی بشه اونوقت شوهرش ارث کمتر گیرش میاد چون باید خواهر شوهراش هم مساوی ارث ببرن😂😂😂

شما زن ها هیچوقت نمیتونید منطقی حرف بزنید.مرگ و میر در مردهای شاغل خیلی بیشتر از زنهاست. چون مردها ش ...

قضاوت نکن، هیچ کس از زندگی کسی خبر نداره، ما چمیدونیم اون ها چه درد و رنجهایی تحمل میکنن 

2803
اهان چه جالب نمیدونستم

ولی مهریه الویت داره به همه اینا.مثلا مردی بدهکارم باشه و فوت کنه بازم مهریه زنش الویت داره به بدهیش.بازم مهریه زن الویت داره به ارث بچه و پدر و مادرش‌.اول باید مهریه و از اموالش بردارن بعد اگه چیزی موند به بقیه میرسه

کلا این سیستم مشکل داره.

حق ارث نصف تسبت ب برادر، حق حضانت بچه با پدره و درصورت فوت پدر با پدر بزرگ پدریه. حقوق ی زن نسبت ب ی مرد کمتره. خیلی چیزهای دیگه.

منم با مهریه مشکل دارم، ولی خب همینجا ی اقا مخالف حق تصنیف بود و نهریه هم کم میخواست.

من منطورم این بود اگر قرار بود ی خوتهوبخرن همون موقع نصفش ب نام خانم نصفش ب نام اقا.

مسئله بعدی هم ارثی هیت ک بعد فوت هنسر ب زنش میرسه کمه و بیشتر پدر و مادر و فرزند میرسه حتی اگر فرزند ک پدر و مادر نداشته باشه ب دولت مبرسه ولی خب رن فوت کنه اینطور نیست. 

چراغ ظلم ظالم تا ابد هرگز نمیسوزد... اگر سوزد...شبی‌سوزد، شبی دیگر نمی‌سوزد.بزنی...نتونه بزنه، می‌زنه...!
خانمای محترم زن از نظر مالی اصلا وظیفه نداره یک ریال خرج کنه چرا باید یه پدر هزینه زندگی داماد و بده ...

شما دیگه کجای کاری حتی سرمایه کار شوهرمم از منه حالا میگن مهریه عادلانه نیست هرچند مهریه من ۵۰۰ملیونه زیاد نیست

کاربری دست دو نفره 
2804

چون وقتی خدایی نکرده آقا فوت کرد خانومه آواره نشه

مگ مهریه بابت حق داشتن چیزیه؟

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
ولی مهریه الویت داره به همه اینا.مثلا مردی بدهکارم باشه و فوت کنه بازم مهریه زنش الویت داره به بدهیش ...

پس بازم خدوشکر که الحمدالله😂

اگه پدر و مادر نباشه به برادر خواهرانش میرسه؟

اون برا وقتیه که بچه نداشته باشه فک کنم. 

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزارع تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست /بزن باران بهاران فصل خون است /بزن باران که صحرا لاله گون است /بزن باران و شادی بخش جان را /بباران شوق و شیرین کن زمان را /به بام غرقه در خون دیارم /به پا کن پرچم رنگین کمان را

یکی از اشناهای ما مرده بعد از بیشتر از 20 سال زندگی با یه زن متاهل ریختن رو هم مرده میخواست بره ترکیه همه اموالش رو بفروشه نکبت  خانم هم مهریه رو گذاشت اجرا توقیف شد اموال  و مهریه اش رو کامل گرفت جواب سوالتو گرفتی عزیزم؟

میرم با گریه اما می بینم که تو می خندی / واست آسونه میدونم به یکی دیگه دل می بندی... آبان 403 میشه سه سال! آتیش تو دل من هنوزم خاموش نشده حتی نتونستم یه اه بکشم... و به کسی بگم که تو چه کردی چون مایه خجالت منه من اشک ریختم و تو خندیدی... خندیدی و من نتونستم چیزی بگم 
2801