2777
2789
عنوان

در رابطه با تاپیک جاری پزشک و خانه داری منظور منو اشتباه فهمیدیننننن

| مشاهده متن کامل بحث + 3057 بازدید | 287 پست
ارزش زن نه به خانه داریه نه به پول درآوردندرست حرف بزن نه از روی تعصببه زنای خانه دار خیانت نمیشه؟؟؟

خیلی کمتر ببینم چته دعوا داری؟؟؟؟لاتی؟ چته؟

دیگه کاربری ندارم اگه تعلیق بشم دوباره

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803
مردای ایرانی خیلی جنبشو ندارن

معمولا مشاغل بالا با هم نوع خودشون ازدواج میکنن هم فکرن معمولا

ما چه می‌دونیم کسانی رو که امروز می‌بینیم،  با چه حالی سرِ پا هستن ..پس یا مهربون باشیم یا "ساکت"/گاهی به خودت حق بده! حق بده از میان تمام روزهای ماه و سالت، روزهایی را خسته و غمگین باشی، حق بده از میان تمام مسیرهای مورد علاقه‌ات، چندتایی را نروی و از میان تمام مقصدهای مورد انتظار، چندتایی را نرسی! حق بده گاهی هم موفق نشوی، شکست بخوری، در جا بزنی، سقوط کنی. تو انسانی و لبریزی از احساسات انسانی، تو انسانی با توان و زمانی محدود، تو انسانی و طبیعت تو ایجاب می‌کند که غم و شادی، موفقیت و شکست و خیر و شر را توامان داشته‌باشی.
کسی زن رو محدود نکرد اونا قطعا قصد دلگرمی و اعتماد ب نفس دادن ب استارتر رو داشتنالهی شما بشی یکی مث ...

الان دیر شکسته شدید؟

اتفاق بدی پیش اومده؟ حس میکنی بدبخت شدی؟ یه لحظه صبر کن. از خودت دور شو. توی تاریخ دور شو. اتفاق هایی رو به یاد بیار که فکر میکردی ازشون زنده بیرون نمیایی. چی شد؟گذشت. به اتفاق هایی فکر کن که توی طول تاریخ برای آدمها پیش اومده.به جنگ به قحطی به بیماری ها. حالا توی جغرافیا از خودت دورشو. به کشورهای دیگه فکر کن. به آدمهای دیگه. دردت در مقایسه با دردهایی که بشر متحمل شده چقدر بزرگه؟ چقدر عمیقه؟ من اینجوری با مسائلی ناخوشایند برخورد میکنم
بله اینجور موارد زیاده وقتی ارزش زن را فقط به پول درآوردن میدونن همین‌میشا خانم دکتر هم‌بره با مدرکش ...

😊این ادبیات میدونی یعنی چی؟

یعنی شما از جایگاه خودت راضی نیستی

اتفاق بدی پیش اومده؟ حس میکنی بدبخت شدی؟ یه لحظه صبر کن. از خودت دور شو. توی تاریخ دور شو. اتفاق هایی رو به یاد بیار که فکر میکردی ازشون زنده بیرون نمیایی. چی شد؟گذشت. به اتفاق هایی فکر کن که توی طول تاریخ برای آدمها پیش اومده.به جنگ به قحطی به بیماری ها. حالا توی جغرافیا از خودت دورشو. به کشورهای دیگه فکر کن. به آدمهای دیگه. دردت در مقایسه با دردهایی که بشر متحمل شده چقدر بزرگه؟ چقدر عمیقه؟ من اینجوری با مسائلی ناخوشایند برخورد میکنم
پزشک نشدم و نخواهم شدمن از توهین به پزشکا ناراحت نشدم از توهین به زنان ناراحت شدماز اینکه زن با این ...

ناراحت نشو ی پزشک ی زن شاغل خیلی ارزش و احترام بالایی داره جوری ک اصلا ب این حرفا اهمیت نمیده چون از زندگیش راضیِ و ب چیزی ک خواسته و لایقشه رسیده اون خودش بالاتر و شادتر از خیلیا میبینه چون استقلال مالی داره و نیازمند کسی نیس برو دادگاه خانواده ی زن خانه دار از طلاق ناراحته ولی ی زن شاغل مشکلی با این قضیه نداره

اتفاقن همه شاغلا غذا هم میپزن خونه داریم میکنن مادرامون خواهر فامیل هس داریم میبینیم که همه چیزشون س ...

درسته آحه می شه بچه داشته باشی براش غذا درست نکنی نظافت نکنی خوب همه اینها رو هم می شه خانه داری نمی دونم چی فکر می کنن ...

به فکر نیس خیانتو هرز پریدن میون پزشکا خیلی زیاده بحث جنبهو لیاقته کاریش نمیشه کرد خوباشونم البته ز ...

دیگه متاسفانه این مشکلاتم هس حداقل اگه مستقل باشی به راحتی میتونی جدا شی بهتر از یه زن وابسته هس که مجبور باشه بسوزه بسازه

ما چه می‌دونیم کسانی رو که امروز می‌بینیم،  با چه حالی سرِ پا هستن ..پس یا مهربون باشیم یا "ساکت"/گاهی به خودت حق بده! حق بده از میان تمام روزهای ماه و سالت، روزهایی را خسته و غمگین باشی، حق بده از میان تمام مسیرهای مورد علاقه‌ات، چندتایی را نروی و از میان تمام مقصدهای مورد انتظار، چندتایی را نرسی! حق بده گاهی هم موفق نشوی، شکست بخوری، در جا بزنی، سقوط کنی. تو انسانی و لبریزی از احساسات انسانی، تو انسانی با توان و زمانی محدود، تو انسانی و طبیعت تو ایجاب می‌کند که غم و شادی، موفقیت و شکست و خیر و شر را توامان داشته‌باشی.
2801