2777
2789
عنوان

در رابطه با تاپیک جاری پزشک و خانه داری منظور منو اشتباه فهمیدیننننن

| مشاهده متن کامل بحث + 3244 بازدید | 290 پست
عام رو در نظر می گیریم نه خاص رو

حالا من منظورم به طور خاص اون تاپیکی که جاریش پزشک بود الان وکیل سرپرست خودم یه خانوم جوونه درآمد خیلی خوبی داره ماهانه هم خدمتکار داره هم پرستار بچه چیزی تو زندگیش کم نیس میدونی یه عده دستشون به گوشت نمیرسه میگن پیف پیف بو میده در حالی که عمیقا حسرت زنای موفق و شاغل رو میخورن

ما چه می‌دونیم کسانی رو که امروز می‌بینیم،  با چه حالی سرِ پا هستن ..پس یا مهربون باشیم یا "ساکت"/گاهی به خودت حق بده! حق بده از میان تمام روزهای ماه و سالت، روزهایی را خسته و غمگین باشی، حق بده از میان تمام مسیرهای مورد علاقه‌ات، چندتایی را نروی و از میان تمام مقصدهای مورد انتظار، چندتایی را نرسی! حق بده گاهی هم موفق نشوی، شکست بخوری، در جا بزنی، سقوط کنی. تو انسانی و لبریزی از احساسات انسانی، تو انسانی با توان و زمانی محدود، تو انسانی و طبیعت تو ایجاب می‌کند که غم و شادی، موفقیت و شکست و خیر و شر را توامان داشته‌باشی.

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

یه زن میتونه هر جوری ک دلش خواست زندگی کنه . خواهر من دوست نداشت درس بخونه خانه داری رو انتخاب کرد . اما من از خانه داری متنفر بودم و شاغل بودن رو انتخاب کردم . هرکس یه جوری حالش خوبه . خواهرم خانه داره و درآمدی نداره اما خونش همیشه دسته گل غذاش ب راه بچه هاش عالی از هر نظر .  چون وقت آزاد بیشتر از من داره. من شاغلم دستم تو جیب خودمه نصف بیشتر وقتا نمیتونم غذا درست کنم و برای کارای خونه کارگر میگیرم . فعلا هم توانایی بچه دار شدن رو ندارم . این انتخاب من بوده و هیچکس نمیتونه بگه خانه دار بودن زن خوبه یا شاغل بودنش

افرین به شماحالا مونده تا این تفکر تو ایران جا بیفتهما در حدی تو فاجعه غرقیم که یه عده خانه داری رو ...

نه من کاری به انتخاب هرکسی ندارم

با اینکه موافق استقلال و شاغل بودنم ولی هر کس یه انتخابی داره حالا یا شرایطش جور نبوده یا دوست نداره هیچ گروهی نباید به اون یکی گروه اینقدر زشت توهین کنه

2803
باشه من بیشعور هرچی که تو میگیجواب منو بده من میگم چرا میگید زن پزشک تحفه ای نیست وقتی نمیرسه آشپزی ...

تو کلا زبونت تنده و حرفات توهین آمیزه اونا ب پزشک و ... توهین کردن تو هم ب بقیه اولا ک تو هنوز پزشک نشدی و کاری نداشته باش بقیه چی میگن ی پزشک برا حرفای توهین آمیز بقیه ارزشی قائل نمیشه و ب کار و زندگیش میرسه 

اگ درکی از حرفم داری میگم یکی اشتباهی طرفو دلداری داده بقیه هم همون روند اشتباه رو پیش گرفتن مثلا طرف دوس داشت درس بخونم ب جایی برسه ولی نشد وقتی کامنت های چیپ بقیه رو دید از خدا خواسته ب آش نمک بیشتری زد

تو الان ی تنه نمیتونی ب کل دنیا بفهمونی چی خوبه یا چی بد فقط میتونی نظر شخصیتو بگی و برا زندگی خودت برنامه داشته باشی

الان برو همون تایپیک و ب تک تکشون جواب بده یا تگشون کن توو تایپیکت و حرفاتو بزن

و بشین ب حرفاشون گوش بده از تعصب و خشمت کم کن 

پزستارم ۲۴ساعته نیس من پزشک زنان میشناسم بچشو باخودش میاورد مطب کنارش باشه به خواهرمم شاغل بود میگف ...

من دیدم پرستاری تمام وقت پول بیشتر میگیرن ولی خب یه پزشک که کارش تمام وقت نیس بلاخره وقت ازادم داره

ما چه می‌دونیم کسانی رو که امروز می‌بینیم،  با چه حالی سرِ پا هستن ..پس یا مهربون باشیم یا "ساکت"/گاهی به خودت حق بده! حق بده از میان تمام روزهای ماه و سالت، روزهایی را خسته و غمگین باشی، حق بده از میان تمام مسیرهای مورد علاقه‌ات، چندتایی را نروی و از میان تمام مقصدهای مورد انتظار، چندتایی را نرسی! حق بده گاهی هم موفق نشوی، شکست بخوری، در جا بزنی، سقوط کنی. تو انسانی و لبریزی از احساسات انسانی، تو انسانی با توان و زمانی محدود، تو انسانی و طبیعت تو ایجاب می‌کند که غم و شادی، موفقیت و شکست و خیر و شر را توامان داشته‌باشی.
بله اینجور موارد زیاده وقتی ارزش زن را فقط به پول درآوردن میدونن همین‌میشا خانم دکتر هم‌بره با مدرکش ...

ارزش زن نه به خانه داریه نه به پول درآوردن

درست حرف بزن نه از روی تعصب

به زنای خانه دار خیانت نمیشه؟؟؟

پزستارم ۲۴ساعته نیس من پزشک زنان میشناسم بچشو باخودش میاورد مطب کنارش باشه به خواهرمم شاغل بود میگف ...

دقیقا منم موافقم اولین اولیت هر زن باید تربیت نسلی باشه که خودش نظارت مسنقیم رو تربیت بچش داشته باشه خودش خونش رو مدیریت کنه خودش مادری کنه باشه شاغل باشه استقلال مالی داشته باشه اما اول باید شرایطی رو فراهم کنه به اصل زندگی و خانواده لطمه نزنه

من برعکس با کار خونه بیشتر شکسته میشم

من متاسفانه نمیتونم خیلی لوس و تن پرور بار اومدم چ بخاطر اخلاقای خانواده ام چ بخاطر تعصباتشون و چ الان بخاطر شوهرم...

الان اینکه حس میکنم سربار جامعه ام حس خوبی ندارم ولی اینکه برم کار کنمم نمیتونم

میشه دانشگاه تدریس کنم اما خب وقتی شوهرم اینجوری رفتار میکنه منم میگم چ بهتر

تو کلا زبونت تنده و حرفات توهین آمیزه اونا ب پزشک و ... توهین کردن تو هم ب بقیه اولا ک تو هنوز پزشک ...

پزشک نشدم و نخواهم شد

من از توهین به پزشکا ناراحت نشدم 

از توهین به زنان ناراحت شدم

از اینکه زن با این همه استعداد و توانایی رو فقط برا خانه داری خوب میدونن

2801