2777
2789
عنوان

در رابطه با تاپیک جاری پزشک و خانه داری منظور منو اشتباه فهمیدیننننن

| مشاهده متن کامل بحث + 3236 بازدید | 290 پست
گاهی هم مدیریت نداشتن برای کارها باعث به هم ریختن زندگی ها میشه.اون خانم تو خونه هم مسئولیتهایی داشت ...

اگه مرد درستی بود زنشو طلاق میداد ومیرف یه ازدواج بهتر نکه با داشتن زن پزشک با خدمتکار رو هم بریزه هیچ چیزی خیانتو توجیح نمیکنه

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

من متاسفانه نمیتونم خیلی لوس و تن پرور بار اومدم چ بخاطر اخلاقای خانواده ام چ بخاطر تعصباتشون و چ ال ...

همه چی بستگی به ارزشای شخصی ادم داره برای یکی حس خدمت به جامعه ارزش بیشتری داره شخص دیگه خدمت به خانواده و...

من با استعداد بودم، یعنی هستم ؛بعضی وقت ها به دست هایم نگاه میکنمو فکر میکنم که میتوانستم پیانیست بزرگی بشومیا یک چیز دیگر، ولی دست هایم چه کار کرده اند؟یک جایم را خارانده اند، چک نوشته اند، بند کفش بسته اند،سیفون کشیده اند، دست هایم را حرام کرده ام، همینطور ذهنم را ...!

چقدر خوب و دقیق گفتی 👌

توضیحت عالی بود و منظورتو کامل رسوندی ، اما یه سری ها نه که منظورتو نفهمن ، نمیخوان که بفهمن !

نمی دونم چرا فکر میکنن زن کلا باید در خدمت شوهر باشه ، که اگه فقط در خدمت اون نباشه ، زن کاملی نیست و شوهرش بهش خیانت میکنه . کلا انگار زن باید همش دنبال مرد و خواسته هاش بدوئه !  

کی قراره دست از این تفکراتمون برداریم نمی دونم 🤷‍♀️

2803
بله اینجور موارد زیاده وقتی ارزش زن را فقط به پول درآوردن میدونن همین‌میشا خانم دکتر هم‌بره با مدرکش ...

عزیزم شما مگه ارزش مرد رو فقط به این میبینید که مثل یه حیوان زحمتکش بره کار کنه و هیچ ارزش دیگه ای نداشته باشه؟

واقعا همچین دیدی نسبت به پدر و برادرتون دارید؟

🦦