2777
2789
عنوان

در رابطه با تاپیک جاری پزشک و خانه داری منظور منو اشتباه فهمیدیننننن

| مشاهده متن کامل بحث + 3051 بازدید | 287 پست
طرز فکر شما مناسب نیست. کلی دانشجو و پشت کنکوری اینجا هست که اگه به حرف شما گوش بدن همه خونه دار میش ...

نمیدونم کجا گفتم تحصیل بده، فقط گفتم مدیریت

یا حضرت الیاس، سلیمان، خضر ،موسی، عیسی،احمد،ابراهیم،لوط مددی.

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

شاید برای بعضی ها حتی چند دقیقه هم زیاد باشه.وشاید خودش را درخور شوهر نمی دیدهخدا عالم هست.

اون کار نهایت چند دقیقه در هفته وقت ادم رو میگیره

دیگه در شش روز و ۲۳ ساعت و چند دقیقه دیگر زن‌ها باید چکار کنن؟

مگه ما حیوانیم که به غیر از خور و خواب و شهوت چیزی از این دنیا نخوایم

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هنوز جنسیت مشخص نیست اما حس مادرانه‌ام میگه دختره😍💕🌸
2803
اون کار نهایت چند دقیقه در هفته وقت ادم رو میگیرهدیگه در شش روز و ۲۳ ساعت و چند دقیقه دیگر زن‌ها بای ...

چ حرف قشنگی 👌👏

مگه ما حیوان هستیم فقط خورد و خوراک باشه کارمون 

لذت بردم واقعا 

عزیزم میدونی تحصیلات زیادم ربط نداره بعضیا کلا نادان هستن دانشگاه های ایران قرار نیست آدم خیلی با شع ...

قبول دارم

ولی ایشون مشخصه یک مشکلی داره

احتمالا دوست داشته درس بخونه نزاشتن 

یا دوست داشته شاغل بشه ،حالا نتونسته 

الان همه شاغل ها رو بد میدونه

خودش میگه مرده به زن دکترش خيانت کرده بعد میکه زنش مشکل داشته

یه خانمی همسن من توی فامیل هست همیشه میکه وای شاغل بودن زن بد، اشتباه ،زن باید بمونه خونه ملکه باشه

حالا این ملکه خانم حقوق شوهرش نصف حقوقه منه 

منظورم اینه حقوق شوهرش اونقدری نیست که ایشون فاز مرفه بودن داشته باشه

یه بار توی مهمونی داشت ظرف می‌شست منم سفره رو جمع کردم اومدم آشپزخونه 

ایشون منو ندید

به خانم کنارش گفت

خسته شدم از بی پولی کاش میتونستم برم سر کار

حمید میگه(شوهرش) تو کارای خونه رو نمیتوی انجام بدی بیرون مگه به تو کار میدن

یه لحظه برگشت ظرف برداره چشمش خورد به من قرمز شد

حکایت بعضی کاربرا حکایت همین فامیل ماست

دکتر بی مسئولیت به دردش نمیخورده.

حالا مردا چ گوهی هستن که مازنا داریم تحملشون‌میکنیم مگه فقط زن گناه کزده مرده خیلی مسولیت پذیر هستن مردا یه لقمه نون میدن مازنا باهزارتا منت پس مردا هم به درد نمیخورن

کجا دقیقا نوشته همه اینا کار خانومهمن شاغل بودمپا به پای همسرم کار کردم توی خونه هم ایشون کمک کردنخی ...

من گفتم فقط وظیفه خانومه؟؟؟ !!! من گفتم ی سری کارها به واسطه ذاتی بودن طوری نیست بگه من اصلا انتخاب نمی کنم چون ذاتیه مثل بچه داری من گفتم همسر نباید کمک کنه فقط خانم انجام بده؟؟؟؟ 

کجا دقیقا نوشته همه اینا کار خانومهمن شاغل بودمپا به پای همسرم کار کردم توی خونه هم ایشون کمک کردنخی ...

در ضمن شما الان شاغلی یعنی اصلا خانه داری نمی کنی فقط کار بیرون انجام می دی یا هر دو رو با برنامه ریزی انجام می دی من می گم خانوم ها بواسطه ذات مادر شدن ی سری وظایف بر عهده شون هست نمی تونن بگن ما اصلا کار مربوط به خونه و بچه نمی کنیم فقط کار بیرون .حالا اگر با همسر هر دوانجام بدن که بهترر

2801