2777
2789
عنوان

امروز فهمیدم شوهرم دزده

| مشاهده متن کامل بحث + 7039 بازدید | 212 پست
خب اونجا که شماره خواستن شاید روش نشده شماره کس دیگه ای رو بده اسی خدا کنه تاپیکت دروغ نباشه چون من ...

اینم راست نگه هزاران زن این مدلی هستن 

ی بار گوشه خیابون ی بنده خدایی همینطوری شوهرش رو گرفته بودن حتی پول نداشت تاکسی بگیره بره پیش شوهرش از رنگ و رو و حال و روزش نگم که خدا باید همه مونو عذاب بده وقتی نسبت به رنج هموطن بی تفاوت باشیم بخصوص اون بالایی ها که نمیدونم چطوری بعدا میخان این دنیا رو رها کنن و جواب بدن 

قشنگ معلوم بود غذای درست حسابی نخورده بود اولش فکر کردیم معتاده با لباس رنگ و رو رفته بنده خدا بوی معدش محله رو گرفته بود خدا منو ببخشه منظورم اینه که ببینید خیلی ها در چه شرایطی هستن 

خدا خیر بده اونایی که اون روز دستشو گرفتن گفتن حتی به شوهرش کمک میکنن و با خودشون بردنش 😭😭

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

[QUOTE=357181698]چند بار برا دزدی بهت زنگ زدن

خداروشکرهیچ وقت امابچه هم نیستم گول تایپک فیک شماروبخورم

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2803
عزیزم اکثرا زنگ میزنن که توی بازداشتگاه بیان ببرنشون چون برن زندان کارای اداریش خیلی طول میکشه بیان ...

ایشون حالاببین چقدرتایپک زنجیره ای بزنه 

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
اینم راست نگه هزاران زن این مدلی هستن ی بار گوشه خیابون ی بنده خدایی همینطوری شوهرش رو گرفته بودن حت ...

اره عزیزم میدونم خیلی زیادن 

من زاهدانم یجایی هست به اسم فلکه ارکیده بهترین بستنی فروشیا رو داره یعنی خدا شاهده هروقت رفتم اونطرف اینقد حالم بد میشد که انگار زهر میخوردم جای بستنی 

زن مرد پیر جوون حتی بچه در حال گدایی هستن یا توی زمستون کارتن خوابا …..

خلاصه خیلی دیدم اینجوری ولی بازم وقتی مورد جدید مثل استارتر میبینم قلبم تیر میکشه 

خداروشکر هنوزم هستن کسایی غم و ناراحتی بقیه مثل غم خودشونه خدا خیرشون بده لااقل هرچی مسئولین بی کفایت هستن در عوض مردم درحق همدیگه خوبن

💙هوتنِ من 👈🏻هوژینِ من❤.                                
ایشون حالاببین چقدرتایپک زنجیره ای بزنه

چی بگم خدا کنه فیک باشه 

من کاربرای اینجارو دنبال نمیکنم 

پربازدیدارم از روی سرگرمی میخونم

💙هوتنِ من 👈🏻هوژینِ من❤.                                
2801