2777
2789
عنوان

دارم میمیرم یکی بیاد از مرگ سوال دارمممم

| مشاهده متن کامل بحث + 1889 بازدید | 166 پست
نگفتم قیامت و اون دنیا وجود نداره😐گفتم روح وجود ندارهروز قیامت جسممون دوباره از قبر در میاد و مثل ر ...

خوب همون قرانم گفته روح وجود داره.دیگه

میگویند" آدمهای خوب را پیدا کنید،وبدها را رها"                        اما باید اینگونه باشد،                   "خوبی آدمهارا پیدا کنید وبدی انهارا نادیده بگیرید"   " هیچ کس کامل نیست "

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

بخشی از چیزایی که گفتی مربوط به رسومات می‌شه. همه خانواده‌هایی که عزیز از دست می‌دن حتما نون نمی‌برن ...

خیلی ذهنم درگیره اونی که فوت می‌کنه میره اون دنیا شاید کسی رو اونجا نداشته باشه تنهایی میخواد چیکار کنه 

یه صلوات بفرس
2802
واقعا میتونه؟ یعنی خانوادش رو فراموش نمیکنه؟ اونی که میمیره و اون دنیا کسی رو ندارع چطور می‌تونه تحم ...

چرا باید خانوادشو فراموش کنه؟؟؟ وقتی میمیریم عزیزانی که زودتر از ما درگذشتن میان به پیشوازمون این یعنی اونا ما رو میشناسن یادشونه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیلی ذهنم درگیره اونی که فوت می‌کنه میره اون دنیا شاید کسی رو اونجا نداشته باشه تنهایی میخواد چیکار ...

اونااونجا تنها نیستن واگر ادمای خوبی باشن اینقدر خوش میگذره که اصلا دلشون نمیخواد برگردن به این دنیای فانی

میخوای مثل ما باشی؟!موفق باشی😉😄
خدا هیچ جایی از قرآن درمورد برزخ نگفتهمن مطالعه داشتم که میگماز مخالفی لازم نیست ریپ بزنی😒

«حَتّی اِذا جاءَ اَحَدَهُمُ المَوتُ قالَ رَبِّ ارجِعون لَعَلّی اَعمَلُ صلِحًا فیما‌تَرَکتُ کَلاّ اِنَّها کَلِمَةٌ هُوَ قائِلُها و مِن ورائِهِم بَرزَخٌ اِلی یَومِ یُبعَثون».

میگویند" آدمهای خوب را پیدا کنید،وبدها را رها"                        اما باید اینگونه باشد،                   "خوبی آدمهارا پیدا کنید وبدی انهارا نادیده بگیرید"   " هیچ کس کامل نیست "
«حَتّی اِذا جاءَ اَحَدَهُمُ المَوتُ قالَ رَبِّ ارجِعون لَعَلّی اَعمَلُ صلِحًا فیما‌تَرَکتُ کَلاّ اِن ...

صفحه ۷ رو چک کن جواب دادم

اگه از تاپیک مرگ داری ریپلای میزنی قبلش صفحه ۷ تاپیک رو ببین جوابت رو نمیدم•●{~~}●•
چطور بود میشه تعریف کنی ؟؟

یه زمینی بوسردنه علف داشت ن اب کلی صندلی بودک هرکی رویه صندلی نشسته بودبالباسهای کهنه قدیمی پوسیده باطناب همع بسته بودن همه سرب زیرانگارازهمع کاراشون پشیمون بودن شوهرمم بودکسی اونجاب کسی کارنداشت دونفربودن چهرشون مشخص نبودفقط ازشون سوال میکردن ک چراپول فلانی روندادی او شخص هم همش سرب پایین هیچ جوابی نداشت ک بگه همشون ب قولفوزنجیربودن ازشوهرمم پرسیدن ک چراپول جیگرخریدروندادی شوهرم جوابی داشت بگه بعدهرکی ازهرکی راضی میشداون زنجیرابازمیشدن صبش ب شوهرم گفتم توتاحالاشده جیگربخری پولشوندی فکرکردگفت اره چطورجریانوبش گفتم باورنکردزنگ زدب رفیقش اون تعبیرخواب بلده بهش گفت خانمت طبقه ای خواب دیده ک مال ادمایی بودن ک پول مغازه داریاپول کسی رونداده 

ترس از اعماله نه قبر خاکی و قصه های فیلم و سریال سازشتو دین منظور از عالم قبر همون برزخ هست یعنی دنی ...

ممنون که جواب دادی فقط میتونی بگی اونی که آدم بدی بوده تا چند وقت تو خاک سوال جواب میشه کتکش میزنن؟

یا اینکه چرا سر قبرش مامانش نون می‌بره ؟

یا چرا مادر رفتنی سر قبر فرزندش موهاشو میکشن؟

یعنی اونی که فوت کرده قبرش رو خونه خودش می‌دونه برا همون سر میزنع چرا ی خاک رو خونه خودش می‌دونه ؟

وقتی میبینی مادرش گریه می‌کنه چیکار میکنه؟

و اونی که اون دنیا کسی رو ندارع وقتی فوت میکنع اون دنیا چیکار می‌کنه تنهایی سخته 

یه صلوات بفرس
خدا هیچ جایی از قرآن درمورد برزخ نگفتهمن مطالعه داشتم که میگماز مخالفی لازم نیست ریپ بزنی😒

سوره مومنون.فرقان .الرحمن

اگر مطالعه داشتید برزخ دراین سوره ها چین؟!

میخوای مثل ما باشی؟!موفق باشی😉😄
سوره مومنون.فرقان .الرحمناگر مطالعه داشتید برزخ دراین سوره ها چین؟!

صفحه ۷ رو ببین جواب دادم

اگه از تاپیک مرگ داری ریپلای میزنی قبلش صفحه ۷ تاپیک رو ببین جوابت رو نمیدم•●{~~}●•
بجز نون سرخاک بردن و کشیدن موی بچه چون مادرش اومده سرخاک بله هممممممرواونم نه از روی حدس و گمان از ت ...

آخه اونایی که فوت کردن و زنده شدن تو این برنامه یا تو کما بوده یا ...

آخه دیگه تو تشعیع جنازه کسی زنده نشده که بیاد تعریف کنه چرا موهامون رو می‌کشیدن..

شما نمیدونین دقیق کدوم قسمت سوالامو جواب داده ؟

یه صلوات بفرس
2801