2777
2789

ما نامزدیم عقدیم خانواده همسرم بدون این ک ب من بگن رفت تخت و یخچال و..  خریدن نامزدم هم بوده 

حالا اومده ب من میگه ک اره ما رفتیم خریدیم ولی هنوز نیاوردن 

منم گفتم وسایل ها برام مهم نبود باید ازم احترام میگرفتین منو میبردین برا من میخواین بخرین هاا 

بعد هم ک دعوا شد منم خوب گفتم هر چی تو دلم بود 

و گفتم بیشتر تقصیر تویه تو باید ب خانوادت میگفتی زنم باید انتخاب کنه و گفت بیا بریم هر چی تو بگی همونه منم گفتم اگه بیام ب شخصیت خودم توهین کردن

حالا من ازتون میخوام ک بگین الان چیکار کنم برم وسایل ها رو عوض کنم ک بگم حرف حرف منه یا ولش کنم هر چی خریدن رو 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

نمی‌دونم عزیزم من چون جهاز نداشتم دهنم بسته بود مادرشوهرم بدون اینکه منو شوهرم در جریان بذاره رفت سه تا قلم به سلیقه خودش اشغال ترین جنس بازار خرید تلویزیون به سال نکشیده سوخت یخچالمم همون سال اول کل کشوهاش فریزر شکست  

2802

سلام چرا اول زندگی میخوای دفتر خاطراتت رو خط خطی کنی بعدا چه فرقی میکنه کی خریده شکر خدا رو به جا بیار بابت شوهر خوب داشتن بابت اینکه پول داشته وسیله خریده بابت همه چی شکر گزار باش تا خدا نعمتهای بیشتری بهت بده

نه عزیزم 

ارزش نداره 

خودت رو سبک نکن 

چند سال استفاده می کنی 

بعد هم عوضشون  می کنی 

ولی این کار رو بکنی 

یه عمر خاطره بد ازت دارن 

شاید هم جنس خوب و با کیفیت خریدن 

بیخودی حساس نشو 

توی این گرونی 

دستشون هم درد نکنه 

اگه جنس خوبی برنداشتن عوض کن وگرنه مهم نیس شایدم خودت همونا رو انتخاب می کردی لج و لجبازي نداشته باشید اعصابتون رو از سراه نیاوردید برا ۴ قلم جنس داغون کنید

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم