2777
2789
عنوان

دارم میمیرم یکی بیاد از مرگ سوال دارمممم

| مشاهده متن کامل بحث + 2092 بازدید | 167 پست
سواد که داری! ادرس ایه ها رو دادملَعَلِّي أَعْمَلُ صَالِحًا فِيمَا تَرَكْتُ كَلَّا إِنَّهَا كَلِمَةٌ ...

دقیقا

وقتی میمیرن بین مرگ تا روز قیامت یه فاصله وجود داره

برزخ یعنی فاصله

با تعریفی که شما از برزخ دارید متفاوته

اگه چنین تعاریفی از برزخ که شما دارید در قرآن هم اومده بفرستید!!

‌•●{~~}●•
همه سوالامو جواب داده؟

بجز نون سرخاک بردن و کشیدن موی بچه چون مادرش اومده سرخاک 

بله هممممممرو

اونم نه از روی حدس و گمان 

از تجربه کسایی که مرده بودن و زنده شدن 

با سندو مدرک میگه

کلا پیج خود عباس موزون رو ببین کم کم پیدا میکنی راهشو

چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل هفده  سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ...زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ...بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا تازه میگه من مطالعه داشتم هیجای قران حرف برزخ نزدن مدرک اوردم میگه اینو از خودت ساختی انگار من ...

مثل اونایی  که میگن به امام حسین من خدارو قبول ندارم 

مطالعاتشون آدمو به وجد میاره کتاب شنگول منگول بوده شنل قرمزی چیزی مطالعه کرده حتما 

2802
ممنون چرا مادرش وقتی می‌ره سر قبرش نون می‌بره ؟چرا شب اول قبر میترسن مگه شب اول تو خاکه تو آسمون نیس ...

نون رسم ما نیست شاید یک باور قدیمیه

شب اول روح به جسم برمیگرده بعدم شب دل کندن از دنیاس واسه همین خیلی سخت میگذره دل کندن از اموال از عزیزان تنهایی تاریکی اینا همش عذابه بعدم بستگی به اعمال ادم داره مثل فرشته مرگ که میگن برای همه ترسناک نیست شاید هم خیلی زیبا باشه براساس اعمال فرد شکل میگیره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرگ مثل خوابه. اما چندین ساله هستش. بله متوجه میشه.اما دیگه روحش از تنش‌جدا شده و نمیتونه واکنشی نشو ...

خب وقتی سرگردانه چیکار میکنه؟

وقتی که خاک شد خانوادشو فراموش میکنه؟

اونی که اون دنیا کسی رو ندارع میخواد چیکار کنه چطور دوری خانوادشو تحمل کنه؟

چرا مادرش سر قبرش نون میبره

یه صلوات بفرس
مثل اونایی که میگن به امام حسین من خدارو قبول ندارم مطالعاتشون آدمو به وجد میاره کتاب شنگول منگول ب ...

جدیدا خیلی فضای سایت سم شده بدون اینکه در مورد چیزی اطلاع داشته باشن الکی نظر میدن بعدشم الکی میگن اره من مطالعه دارم من دکترای فلان رشته رو دارم ولی بیسوادی از تک تک کلمات طرف پیداس واقعا متاسفم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای زود خانوادشون فراموش می‌کنه چقد بد؟خب وقتی ما رفتیم پیشش اون موقع هم مارو یادش نمیارع؟

اصلا اونجا یه دنیای دیگست ربطی به این دنیا نداره اونجا هرکسی رفت هیچ اختیاری نداره اونجا فقط اعمال خوب به دادش می رسه

اگه ادم خوبی باشه ممکنه بهش اجازه بدن که از طریق خواب خانوادش ببینه

مثلا وقتی نوزاد  بدنیا میاد یا همه که بدنیا اومدیم متولد شدیم آیا از مرحله جنینی چیزی یادمون هست؟ اون دنیا هم همینه 

بله اگه آدم خوب باشه وقتی همه مراحل طی شد اونجا میاین استقبال

آقا هستم- کارشناسی گیاه شناسی- آزمایشگاه نفت
این نون بردن الکیه آخه مگه مرده می‌تونه غذا بخوره؟

نه برا غذا نمی‌برم که انگار می‌بره که فرشته ها ب احترام اون کم اذیت کنن بچه رو ولی دقیق نمی‌دونم برا اون میپرسم 

یه صلوات بفرس
جدیدا خیلی فضای سایت سم شده بدون اینکه در مورد چیزی اطلاع داشته باشن الکی نظر میدن بعدشم الکی میگن ا ...

بیشتر از اونایی که مطالعه ندارن از اونایی که با خوندن یه کتاب فکر میکنن خیلی حالیشونه میترسم واقعا میترسم

دقیقاوقتی میمیرن بین مرگ تا روز قیامت یه فاصله وجود دارهبرزخ یعنی فاصلهبا تعریفی که شما از برزخ داری ...

به والله تو خودتو زدی کوچه علی چپ نمیشه بیدارت کرد همینجوری به خوابت ادامه بده تا قیامت یکباره بیدارت کنن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شاید واسه پرنده ها میبره...البته روح جسد هم ممکنه به شکل یه پرنده ای به خانه ش سر بزنه و ما هم ببین ...

واقعا میتونه؟ یعنی خانوادش رو فراموش نمیکنه؟ اونی که میمیره و اون دنیا کسی رو ندارع چطور می‌تونه تحمل کنه بی کسی رو ؟ واقعا سخته ..!

نون رو هم من شنیدم که مادر نون می‌بره که فرشته ها ب احترام نون بچش رو اذیت نکنه ولی دقیق نمی‌دونم برا همون پرسیدم

یه صلوات بفرس
2801