2777
2789
عنوان

دارم میمیرم یکی بیاد از مرگ سوال دارمممم

| مشاهده متن کامل بحث + 2067 بازدید | 167 پست

زیاد حوصله ندارم بنویسم فقط برو برنامه زندگی پس از زندگی رو ببین اونقدر میفهمی که لازمه

چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل هفده  سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ...زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ...بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم❤

بخشی از چیزایی که گفتی مربوط به رسومات می‌شه. همه خانواده‌هایی که عزیز از دست می‌دن حتما نون نمی‌برن یا هرچی. بر فرض مثال من امروز فوت کردم، یه روز تمام وقت نیازه تا بفهمم چی به چیه و آره روح متوجه اطرافش می‌شه چون یه موجود چهار بعدیه حتی چیزایی فراتر از این دنیا رو هم می‌فهمه اما درباره اینکه می‌گن سنگ قبر می‌ذارن تا روح از خاک بیرون نیاد به نظرم یکم چرته و اصلا ربطی نداره صرفا یه سری قوانینه که برای مردگان وضع کردن. هیچ شخصی نمی‌تونه یه موجود چهار بعدی رو توسط یه جسم سه بعدی توی دنیای سه بعدی حبس کنه و حتی امکان اینکه روح سرگردون باشه هم هست. کسی زیر قبر نرفته و درنیومده تا جواب واضح‌تری دربارش داشته باشه

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

این معنی رو از خودت در آوردیعین آیه رو بیار

سواد که داری! ادرس ایه ها رو دادم

لَعَلِّي أَعْمَلُ صَالِحًا فِيمَا تَرَكْتُ كَلَّا إِنَّهَا كَلِمَةٌ هُوَ قَائِلُهَا وَمِنْ وَرَائِهِمْ بَرْزَخٌ إِلَى يَوْمِ يُبْعَثُونَ ﴿۱۰۰﴾
شايد من در آنچه وانهاده‏ ام كار نيكى انجام دهم نه چنين است اين سخنى است كه او گوينده آن است و پشاپيش آنان برزخى است تا روزى كه برانگيخته خواهند شد (۱۰۰)

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2802
چی میگی خدایی چندسالتهخدا میگه از روح خودم به بچه دمیدم شما میگی روح وجود نداره حتی خارجیا به باور ر ...

حآجی بیخیال این یبار میگه برزخ تو قرآن نیست وقتی با مدرک نشون میدی میگی این اون برزخ نیست  ساقیشو تازه عوض کرده

حرف خدا بنظرم قابل اعتماد تره تا شما که معلوم نی با خودتم چند چندی

من دقیقا درمورد حرف خدا گفتم😂

اگه از تاپیک مرگ داری ریپلای میزنی قبلش صفحه ۷ تاپیک رو ببین جوابت رو نمیدم•●{~~}●•
خدا هیچ جایی از قرآن درمورد برزخ نگفتهمن مطالعه داشتم که میگماز مخالفی لازم نیست ریپ بزنی😒

عبارت  ۳ بار در  در سوره المؤمنون آیه ۱۰۰ و سوره الفرقان آیه ۵۳ و سوره الرحمن آیه ۲۰ آمده‌است، از آیات  کاملاً این مطلب استفاده می‌شود که غیر از دنیای قیامت که در آن به حساب کلی افراد رسیدگی می‌شود، دنیای دیگری در بین این دنیا و دنیای قیامت وجود دارد که آن را اصطلاحاً  می‌گویند.

دخترنازم دلم برات تنگ شده مامان ❤️‍🔥🖤🥺
حآجی بیخیال این یبار میگه برزخ تو قرآن نیست وقتی با مدرک نشون میدی میگی این اون برزخ نیست ساقیشو تا ...

واقعا تازه میگه من مطالعه داشتم هیجای قران حرف برزخ نزدن مدرک اوردم میگه اینو از خودت ساختی انگار من قران نوشتم😂😂😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نگفتم قیامت و اون دنیا وجود نداره😐گفتم روح وجود ندارهروز قیامت جسممون دوباره از قبر در میاد و مثل ر ...

قران میگه خدا ازروح خودش درآدمی دمید و حقیقت انسان روحه نه جسم!!

شما قران رو دقیقتر بخونید لطفا

میخوای مثل ما باشی؟!موفق باشی😉😄
وقتی روح از بدن جدا میشه تصورات دنیایی ندارهالبته ممکنه ناراحتی دیگران اذیت کننده باشه برای روح بازم ...

وای زود خانوادشون فراموش می‌کنه چقد بد؟

خب وقتی ما رفتیم پیشش اون موقع هم مارو یادش نمیارع؟

یه صلوات بفرس

ترس از اعماله نه قبر خاکی و قصه های فیلم و سریال سازش

تو دین منظور از عالم قبر همون برزخ هست یعنی دنیای مابین این دنیا و دنیای ابدی

کسی که فوت میکنه بله اگاهه به مرگ و اطرافیانش و از گریه و شیون و بی قراری اونها اذیت میشه چون اون اگه ادم خوبی باشه حالش خوبه ولی دیگه زبان دنیایی نداره که بگه من اینجام خوبم و فلان .. تمام مرده ها حداقل هفته ای یکبار به خانواده سر میزنن و اگاهن

سر به سنگ خوردن و تو قبر موندن اینا هم وجود نداره تو قبر فقط یه جسم بیجانه که طبق قانون دنیا برمیگرده تجزیه میشه به طبیعت ، روح گاهی بهش سر میزنه بالاخره وابستگی داشته ولی کم کم از اون هم دل میکنه ولی اگه کسی سر خاکش بیاد اگاهه و خوشحال میشه چون به هر حال خونه جسم دنیاییشه

اگه ادم خوبی باشه ترس شب اول و بقیه زمان برزخ رو نداره و ازش استقبال هم میشه طوری که دنیا رو هم بدن برنمیگرده دیگه ولی اگه ادم بدی باشه نقص اعمال داشته باشه حق الناسی گردنش باشه و غیره پاش گیره و حساب کتابش نمیذاره رها باشه ... البته که حساب کتاب برزخ سطحی تره و اصلیش میمونه به قیامت

همه سوالامو جواب داده؟

تجربه افراد پس از مرگه

کم کم جوابشون رو میگیری

❣️🍓🍊🧡🐠🍋🍍🥝🦖🐳🦋🫐🍇پشت کنکوری هسدم🍌 بودم؟...🧐 شاید هردو🌚 امسال میرم دانشگاه ولی در کنارش کنکور میدم برای نتیجه ی بهتر☔️🌈 ولی همچنان بدون هیچ امکانات و کتاب و مشاور و آزمونی🍌 راستی خیاط هم هستم👻و عااااااشق نقاشی🎨  ẓѧһяѧ
2801