2777
2789
عنوان

با این مادرشوهر چیکار کنم چجوری بهش متلک بندازم که بفهمه کارش زشته

| مشاهده متن کامل بحث + 825 بازدید | 66 پست
میدونم کارش زشت بوده و شماهم ناراحت شدین ولی لطفا جلوی همسرتون،مادرش رو د د خطاب نکنین

اولین بارش نیست آخه به همسرم گفتم به مادرت گوش زد کن من بدم میاد از اینکه کسی بدون اجازه به چیزی دست بزنه اگه من برم خونش اینکارو بکنم اون طرف خوشش میاد؟؟؟

‏علم بهتر است یا ثروت ؟‏هیچکدوم، یه دلِ خوش، یه خیالِ راحت، یه زندگیِ ساده
بگو خاستم زنگ بزنم دعوتتون کنم دیگه دیدم خودتون از ماهی برداشتین دیگه منم زنگ نزدم گفتم چه بیان خونم ...

مطمئنم بگم این حرفو حاشا می‌کنه و انکار که من برنداشتم چون اخلاقشو میدونم خوبه حالا سیده و نماز خون واقعا هیچکس رو نباید از روی ظاهر قضاوت کرد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متاسفانه شوهرم دیروز نتونسته بیاره داده بود دوستش که اونم خونه مارو بلد نبوده برده داده خونه مادرش ، ...

چه عادت زشتی این دفعه جلوی خودش به شوهرت بگو،عزیزم این دفعه رفتی خرید از مادرت هم سوال کن چی نیاز دارن تا بفهمه شما متوجه میشی و بزرگواری می‌کنی و چیزی نمیگی 

بعضیا میفهمن نفهمن ولی نمیفهمن که ما میفهمیم نفهمن اینا دیگه واقعا اَمَن یُجیب ...لازمن..برای شفای تمام مریضها روحی روانی وجسمی صلوات...
داده بود دوستش که خونه خودمون رو بلد نبودع

میداد پیک بیاره هرچی الان شما بگی ماجرا میشه و بیخود شلوغش میکنن و محکومت میکنن بعدم مادرشوعرت هرجا بشینه میگه عروس به من گیس سفید تهمت دزدی زد اونم دوتکه ماهی!!!

بلد باش حلوحلو راهشو سد کنی به شوهرت بگو با اسنپ بفرسته

کاش میشد از کسانی که مرده اند پرسید: آیا بالاخره رنج های بشر  پایان یافت؟
مطمئنم بگم این حرفو حاشا می‌کنه و انکار که من برنداشتم چون اخلاقشو میدونم خوبه حالا سیده و نماز خون ...

بی خیال دیگه شوهرت باید خرید رو میاورد به خونه تون الان بری به مادرشوهرت هم بگی میگه خوب کردم پسرم خریده بود خودش رو از تو محق تر می دونه 

اسی سر مواد غذایی دعوا راه ننداز 

بگو نوش جونش

دوباره میخرید

اگه احتیاج نداشت که برنمداشت

درضمن مال پسرشه مال غریبه که نیست

فکر کن این همه سال بچه رو با خون و دل بزرگ کرده بعد بچه آدم یا عروسش بیاد بگه چرا از ما ماهی دزدیدی.

نکن 

خدا قهرش میگیره

نه دیگه دعوت نمیکنم ،به همسرم گفتم اگه برای دخترش هم بود دزدی میکرد ازش؟

یروز که باهاش صحبت میکردی حرف بنداز بگو خرید کرده بود شوهرم(اسمشو میگی)...بعد بگو عجیبه برام چندباری هست ازبین وسیله ها،مقداریشون کم میشه...انگار ازش برمیدارن.بگو دیگه خودم میخوام خریدارو انجام بدم یا خودم باهاش برم برای خرید ببینم نصف خریدا چی میشه...یدستی بنداز بگو نمیدونم شاید وسط راه بکسی کمک میکنه😁

شاید با پسرش هماهنگه ب تو نمیگه شوهرت خودشو مالک مال پسرش میدوته چیزی نبرید خونش دیگحالا نظر شوهرت چ ...

بیچاره شوهرم بیخبر بود بابا ،گفتم دیگه هرچی می‌خری میاری خونه به هیچ عنوان نمی‌بری خونشون که اینکارو کنن

ببخشید عزیزم❤️

خانما من آموزش زبان انگلیسی نذر کردم کسی خواست بهم بگه🥰

خانما من آموزش زبان انگلیسی نذر کردم کسی خواست بهم بگه🥰جلسه ای ۵۰ تومن میگیرم فقط ❤️❤️❤️   تاپیک اولمو بخونید اونجا کامل توضیح دادم شرایط کلاسو و تحصیلات خودمو :))
اسی سر مواد غذایی دعوا راه ننداز بگو نوش جونشدوباره میخریداگه احتیاج نداشت که برنمداشتدرضمن مال پسرش ...

ببین گلم خودش وضع مالیش توپه بخواد همه چی می‌تونه بخره بخورن ،ولی خسیسن دلش نمیاد پول خرج کنه خب دستش به دهنش میرسه واقعا اگه نیازمند بود ناراحت نمیشدم ولی وضعشون خوبه و دستش کجه چندباری دیدم 

بی خیال دیگه شوهرت باید خرید رو میاورد به خونه تون الان بری به مادرشوهرت هم بگی میگه خوب کردم پسرم خ ...

آفرین من چیزی نمی‌گم تا حالا به روش نیاوردم واقعا ولی لجم میگیره واقعا زشته این کار 

2801