2777
2789

شوهرم خرید کرده بود دیروز ،بعد خودش موقعیت اینو نداشت بیاره خونمون میده دوستش که ببره خونه مامانش ،بعد شب شوهرم اومدنی خرید هارو آورد نصف ماهی نبود بدون اجازه همسرم برداشته بود انقد بدم اومد از این کارش از اینکه بدون اجازه دست میزنه به وسایلمون و فکر می‌کنه ما خنگیم و نفهمیم تازه چندمین بارشه،به شوهرم گفتم چرا نیست بقیش این همه پول دادی واسه چهار تیکه همش؟ ببخشید شوهرم خسیس نیست و دست و دلبازه ولی خانوادش یدونه چوب کبریت هم بهت نمیدن از بس خسیسن منم دقیقا مثل خودشون میخوام رفتار کنم ،چجوری به مادرش متلک بندازم و حرفمو بزنم بهش ؟حالا منه ساده میخواستم شام دعوتشون کنم تدارک ببینم دیگه پشیمون شدم ،باهم چندتا کوچه فاصله داریم 

‏علم بهتر است یا ثروت ؟‏هیچکدوم، یه دلِ خوش، یه خیالِ راحت، یه زندگیِ ساده

والا من هرگز نشده چیزی از خونش بردارم و اینا موندم با چه رویی اینکارو می‌کنه😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چجوری نصف ماهی نبودیعنی از وسط نصف کرده؟؟؟

نه شوهرم داده بود پاک کرده بودن همونجا که خریده بود ،قشنگ ی ماهی بزرگ فک کن چهار تیکه ازش بود بقیش نبود

حالا فکر کن دعوت کردی و ماهی درست کردی دیگه دعوت نکن البته اگه مطمئنی از این قضیه کش رفتن

اولین بارش نیست سابقه داره و متنفرم ازش اه

هروقت دیدیش بگو چندوقت پیش فلانی(شوهرت)گفتم ماهی بگیره و یه شب درست کنم دورهم باشیم ولی وقتی آورد فقط چندتاتیکه کوچیک بود دیگه منم روم نشد بهتون بگم ولی عجیبه برام اصلا ازاین عادتا نداشت کم بگیره

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست
حالا فکر کن دعوت کردی و ماهی درست کردی دیگه دعوت نکن البته اگه مطمئنی از این قضیه کش رفتن

نه دیگه دعوت نمیکنم ،به همسرم گفتم اگه برای دخترش هم بود دزدی میکرد ازش؟

حالا چرا برده خونه مادرشوهرت..نزدیکین که. یدفعه میاورد خونه خودتون 

برای عبور از ترسهایت با آنها مواجه شو  
هروقت دیدیش بگو چندوقت پیش فلانی(شوهرت)گفتم ماهی بگیره و یه شب درست کنم دورهم باشیم ولی وقتی آورد فق ...

نه میخوام بگم شوهرم انقد پول ماهی داده بود ی ماهی بزرگ خریده بود ولی همش چهارتیکه بود نصف ماهی نبوده گفتم از فروشنده بپرسه نکنه ماهی مارو دور ریخته باشه 😏

متنفرم از اینکه بدون اجازه دست کجی می‌کنه به همه چی این دزدیه بنظرم

خب به شوهرت بگو خریدات رو بیاره دم خونتون مگه نمیگی چندتا کوچه فاصله دارین 

بعضیا میفهمن نفهمن ولی نمیفهمن که ما میفهمیم نفهمن اینا دیگه واقعا اَمَن یُجیب ...لازمن..برای شفای تمام مریضها روحی روانی وجسمی صلوات...
حالا چرا برده خونه مادرشوهرت..نزدیکین که. یدفعه میاورد خونه خودتون

داده بود دوستش که خونه خودمون رو بلد نبودع

میدونم کارش زشت بوده و شماهم ناراحت شدین ولی لطفا جلوی همسرتون،مادرش رو د د خطاب نکنین  

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست
خب به شوهرت بگو خریدات رو بیاره دم خونتون مگه نمیگی چندتا کوچه فاصله دارین

متاسفانه شوهرم دیروز نتونسته بیاره داده بود دوستش که اونم خونه مارو بلد نبوده برده داده خونه مادرش ،حالا میوه اینا هم بود ولی نمی‌دونم دیگه از اونام برداشته یا خیر

2801