2777
2789

تاپیکش رو خوندم 

من کامل میشناسمش نه از نزدیک از دور البته 

جشن عروسیشونم متأسفانه نتونستم برم چون حالم خوب نبود 

این تاپیکم زدم که اون بنده خدارو کمتر قضاوت کنید

من در جریان خودکشی همسر سابقش هستم چون هردوتاشون از هم شهریامون هستن شنیدم فامیلای پسره ریختن در خونه فامیلای کاربر طناز که با اومدن پلیس تقریبا حل شد 

اینجا چون شهرستانه بیشتر جو جنگی دارن و دعوا میکنن 

طبیعیه تهران کمتر اینجوری کنن 

با شناختی که از خونواده همسر سابقش دارم 

چه بسا نقشه کشیدن بکشوننش اونجا بلایی سرش بیارن که اینقدر ریلکس فقط زنگ زدن

اسمشم طناز نیست 

همه رو درست گفته غیر از اسم که اونم فیک گذاشته 

اینقدر راحت قضاوت نکنید تاپیک صرفا بخاطر قضاوت نشدن بوده

یه دهه هشتادی پر انگیزه... صاحب یه دختر کوچولو خوشگل و دلبر🥰 برای خوشبختی خونواده ۳ نفره ما دعا کنید🙂🙂

ماستو با کاسه بمال

روزی سگی داشت در چمن علف می‌خورد. سگ ديگری از کنار چمن گذشت. چون اين منظره را ديد تعجب کرد و ايستاد. آخر هرگز نديده بود که سگ علف بخورد! ايستاد و با تعجب گفت: اوی ! تو کی هستی؟ چرا علف می‌خوری؟! سگی که علف می‌خورد نگاهش کرد و باد در گلو انداخت و گفت: من؟ من سگ قاسم خان هستم! سگ رهگذر پوزخندی زد و گفت: سگ حسابی! تو که علف می‌خوری؛ ديگه چرا سگ قاسم خان؟ اگر لااقل پاره استخوانی جلوت انداخته بود باز يک چيزی؛ حالا که علف می‌خوری ديگه چرا سگ قاسم خان؟ سگ خودت باش...     #زمستان بی بهار / ابراهیم یونسی

ببخشید عزیزم❤️

خانما من آموزش زبان انگلیسی نذر کردم کسی خواست بهم بگه🥰

خانما من آموزش زبان انگلیسی نذر کردم کسی خواست بهم بگه🥰جلسه ای ۵۰ تومن میگیرم فقط ❤️❤️❤️   تاپیک اولمو بخونید اونجا کامل توضیح دادم شرایط کلاسو و تحصیلات خودمو :))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماستو با کاسه بمال

عزیز من دارم حقیقتو میگم میخوای باور کن نمیخوای هم نکن

یه دهه هشتادی پر انگیزه... صاحب یه دختر کوچولو خوشگل و دلبر🥰 برای خوشبختی خونواده ۳ نفره ما دعا کنید🙂🙂
چقد حرفات بوی صداقت نداد

بوی چاخان بچه دبیرستانی میده🤩

روزی سگی داشت در چمن علف می‌خورد. سگ ديگری از کنار چمن گذشت. چون اين منظره را ديد تعجب کرد و ايستاد. آخر هرگز نديده بود که سگ علف بخورد! ايستاد و با تعجب گفت: اوی ! تو کی هستی؟ چرا علف می‌خوری؟! سگی که علف می‌خورد نگاهش کرد و باد در گلو انداخت و گفت: من؟ من سگ قاسم خان هستم! سگ رهگذر پوزخندی زد و گفت: سگ حسابی! تو که علف می‌خوری؛ ديگه چرا سگ قاسم خان؟ اگر لااقل پاره استخوانی جلوت انداخته بود باز يک چيزی؛ حالا که علف می‌خوری ديگه چرا سگ قاسم خان؟ سگ خودت باش...     #زمستان بی بهار / ابراهیم یونسی

چیو میخایین ثابت کنین 

ول کنینا بیکارین 

هرکی خاست باور کنه هرکی هم نخاست نکنه

کاربری دست دو خواهر هست (اصلش برای منه چون خواهرم کنکوریه دادم بهش تایپیک کنکوری برای اونه )
ماس مالی نکن😂

ماست مالی چیه گلم 

من دیدم تاپیکش پربازدیده از قبل رفته بودم شخصی باهاش حرف زدم منو میشناسه 

فهمیدم همه فکر میکنن دروغ میگه اینقدر بهش خندیدن و مسخره کردن گفتم تاپیک بزنم کمتر قضاوت کنن

2801