2777
2789

با همشون خیلی راحتم و تو جمعشون احساس راحتی دارم جز جاریم (همون اول کرم های ریز میریخت ولی بعدش نه) دیشب خونه ی پدرشوهرم اصلا نمیتونستم تحملش کنم 

انگار ستاره هامون با هم نمیخونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جاری همینه عزیزم

ﻭ ﺑﻪ ﺳﺒﺐ ﺩﺭﻭﻏﻲ ﻛﻪ ﺯﺑﺎﻧﺘﺎﻥ ﮔﻮﻳﺎﻱ ﺑﻪ ﺁﻥ ﺍﺳﺖ ، ﻧﮕﻮﻳﻴﺪ : ﺍﻳﻦ ﺣﻠﺎﻝ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺍﻳﻦ ﺣﺮﺍم ، ﺗﺎ ﺑﻪ ﺩﺭﻭﻍ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﺍﻓﺘﺮﺍ ﺑﺰﻧﻴﺪ [ ﻛﻪ ﺍﻳﻦ ﺣﻠﺎﻝ ﻭ ﺣﺮﺍم ﺣﻜﻢ ﺧﺪﺍﺳﺖ ] ; ﻣﺴﻠﻤﺎً ﻛﺴﺎﻧﻲ ﻛﻪ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﺩﺭﻭﻍ ﻣﻰ  ﺑﻨﺪﻧﺪ ، ﺭﺳﺘﮕﺎﺭ ﻧﺨﻮﺍﻫﻨﺪ ﺷﺪ .(١١٦نحل)

دوری و دوستی

کسی دستور نودل خواست بگه واسش بفرستم🤗🍜 خیلی نودل دوس دارم😋😂 مامانم میگه آخرش انقد نودل میخوری که بخاطرش میمیری🤌🏻🤭 به من نگین دوست دارم، برام نودل بخرین😁💕 البته زیادیشم خوب نیست و ضرر داره😶 یه دخترِ شمالیِ پر انرژی🌱 عاشقِ هنر🎨
لصلا کاری ندارم هااا خدا شاهده دوستدارم باهاش اکی شم ولی وقتی میبینمش خالم یه جوری میشه

ببین اولشه بعد یه مدت اگه اذیتت نکنه بعنوان عضوی از خانواده می‌پذیریش 

منم اوایل از جاریم یکی دو تا حرکت دیدم ازش بدم اومد به مرور که دیدم کاری ب کارم نداره و اهل عوضی بازی نیست باهاش خوب شدم با احترام با هم برخورد میکنیم

دوری و دوستی

🤩🤩مثلا دیشب اومده بود خونه ی پدرشوهرم بخوابه با شلوارک نشسته بود شوهرش هم با زیرپوش رکابی من یه جوری شدم شوهرم متوجه شد خوشم نیومده در حالی که به من ربط نداره واقعا 

واقعا ؟؟؟ بهم احترام میزاریم ولی اصلا نمیتونم صمیمی شم

ولی من صمیمی هم شدم خود جاریم شروع کرد اذیت کردن

از بی محلی گرفته تا حرف زدن پشت سر من

فدای سرم . خودش میدونه و خدای خودش

ﻭ ﺑﻪ ﺳﺒﺐ ﺩﺭﻭﻏﻲ ﻛﻪ ﺯﺑﺎﻧﺘﺎﻥ ﮔﻮﻳﺎﻱ ﺑﻪ ﺁﻥ ﺍﺳﺖ ، ﻧﮕﻮﻳﻴﺪ : ﺍﻳﻦ ﺣﻠﺎﻝ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺍﻳﻦ ﺣﺮﺍم ، ﺗﺎ ﺑﻪ ﺩﺭﻭﻍ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﺍﻓﺘﺮﺍ ﺑﺰﻧﻴﺪ [ ﻛﻪ ﺍﻳﻦ ﺣﻠﺎﻝ ﻭ ﺣﺮﺍم ﺣﻜﻢ ﺧﺪﺍﺳﺖ ] ; ﻣﺴﻠﻤﺎً ﻛﺴﺎﻧﻲ ﻛﻪ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﺩﺭﻭﻍ ﻣﻰ  ﺑﻨﺪﻧﺪ ، ﺭﺳﺘﮕﺎﺭ ﻧﺨﻮﺍﻫﻨﺪ ﺷﺪ .(١١٦نحل)

من هر بار خونواده شوهرمو میبینم با خواهر شوهر و مادرشوهرم روبوسی میکنم اما با جاریم فقط دست میدم بده به نظرتون؟ اینم بگم خواهر و مادرشوهرم خودشون میان جلو به حالت روبوسی ولی جاریم خب نه منم از اینا نیستم یکی و ببوسم یا من برم سمتش نظرتون چیه؟

تا با تو خندیدم خود را خدا دیدی از نسل خاکی ها خودت را جدا دیدی
🤩🤩مثلا دیشب اومده بود خونه ی پدرشوهرم بخوابه با شلوارک نشسته بود شوهرش هم با زیرپوش رکابی من یه جو ...

اوه شلواک!!

نه خدا رو شکر ما اینجوری نیستیم

2801