2777
2789
عنوان

دوست پسر بی محل لطفا قضاوت نکنید

241 بازدید | 20 پست

نمیدونم دردمو کجا بگم کسیو ندارم باهاش دردو دل کنم  لطفا بدون اینکه قضاوتم کنی باهام حرف بزن

با دوس پسرم چند ساله دوستم و راب،طه هم داشتم قصدمون جدیه ولی نمیدونم چرا چند وقته اخلاقش عوض شده قبلا میرفت سرکار صبح زود میومد دم درمون منو ببینه بعد دوباره میرفت سرکار بعدازظهر میومد منو ببینه برای چند دقیقه بعد دوباره میرفت سرکار الان اصلا در روز نمیاد منو ببینه از جمعه تاحالا اصلا نیومد دیدنم و خیلی کم بهم زنگ میزنه در حد کجایی چیکار میکنی غروب ازش پرسیدم امشب کجایی گفت خونه میخوام بخوابم گفتم باشه یهو نصف شب زنگ زد دلم میخوادت بیام دنبالت گفتم نه خدایی حس خیلی گوهی گرفتم  احساس میکنم داره ازم استفاده میکنه دیشبم اصلا نیومد پیشم و پیشه دوستاش بود نمیدونم چیکار کنم حالم خیلی بده یه راهی بزارید جلوم باهاش تموم کنم یا بمونم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هردو ۲۳ سالمونه ۴ ساله با همیم

سن هر دوتون کمه مخصوصا اون آقا 

اگر سنتون بیشتر بود میگفتم دیگه باید تکلیف رابطه رو مشخص کنید و بیاد خواستگاری چون ۴ سال دوستی دیگه خیلی زیاده 

هر چی لازم بوده بدونید دونستید 

ولی حالا نمیدونم شرایطتون چطوره 

ولی دوست عزیزم ی کاری نکن که بعدا شرمنده ی خودت بشی 

خودتو مقصر بدونی که چرا گذاشتی با وقت و احساس و جوونیت بازی بشه 

الان تو سن خوبی هستی از لحاظ خواستگار و تو رابطه رفتن های درست و جدی و ازدواج 

اول اینکه مطمعن شو این آقا اهل سو استفاده نباشه 

ببین بدون رابطه هم شما رو میخواد؟ 

هر چند خیلی اشتباه کردی رابطه داشتی 

دوم اینکه ببین این واقعا همونیه که میخوای؟ 

یا نه به خاطر دوست داشتن چشماتو رو ی چیزایی بستی 

بعد اگر دیدی نه شرتیط اکی نیست و این اقا فقط میخواد ازت استفاده کنه تمومش کن 

نرفتم نمیتونستم برم

نمی دونم دو حالت داره

۱. این قد بهم چسبدین زده شده

۲.استفادشو کرده دیگه هیجانی نداره ببخشید اینو میگم

درهر حالت یه مدت نچسب بهش چن تا تکنیک روش پیاده کن ببین درست میشه یا ن

برا اینکه بدونی چی کار کنی من بهت پیشنهاد می کنم کتاب زنان زیرک و بخونی و اگه خوندی می تونی از یوتیوب که روانشناس ها فیلم می زارن راهنمایی می کنن کمک بگیری

دانشجوی دندون پزشکی هستم🦷💃
سن هر دوتون کمه مخصوصا اون آقا اگر سنتون بیشتر بود میگفتم دیگه باید تکلیف رابطه رو مشخص کنید و بیاد ...

با خانوادش رفت و آمد دارم مامانمم با مامانش اوکی شده گفته بود قبل عید بیایم خاستگاری ک مامانم گفت ما فعلا آمادگیشو نداریم خودمم آمادگی ازدواج ندارم بنظرت امکان داره چون هر روز باهاش رفتم بیرون ازم سرد شده باشه؟ 😓 

نمی دونم دو حالت داره۱. این قد بهم چسبدین زده شده۲.استفادشو کرده دیگه هیجانی نداره ببخشید اینو میگمد ...

ما هر روز باهم بیرون رفتیم شاید بخاطر اینه  اخه منم بهش وابسته ی روز نبینمش روانم بهم میریزه از دیشب تا حالا بیدارم دارم فکر میکنم چجوری ازش دور بشم تا بیاد سمتم 

نمی دونم دو حالت داره۱. این قد بهم چسبدین زده شده۲.استفادشو کرده دیگه هیجانی نداره ببخشید اینو میگمد ...

یبار بهش گفتم تا یک هفته نمیخوام ببینمت دستپاچه شد کفت نمیتونم نبینمت دیوانه میشم 

ما هر روز باهم بیرون رفتیم شاید بخاطر اینه اخه منم بهش وابسته ی روز نبینمش روانم بهم میریزه از دیشب ...

خب عزیزم دلیلش همین وابستگی بیش از حده

مرد دوس داره تلاش کنه دختر و بدست بیاره وقتی تورو بدست آورده دیگه چالشی براش نداری

سرگرم کاری خودت شو به خودت برس کلاس برو کتاب بخون زبان بخون کمتر بهش فک کن و بچسب بهش

تا دیر نشده به حرفم گوش کن اگه کامل از چشمش بیوفتیم دیگه راهی نداره

دانشجوی دندون پزشکی هستم🦷💃

والا منم اگه هر روز یکیو میدیدم ازش زده میشدم

دوستیتون عاقلانه نبوده افراطی بوده

نهایت دیگه هفته ای ۳بار باید همو ببینید

ضمنا اینکه احساس میکنی بی میل شده به نظرم بخاطر حس راحتی ایه که باهات پیدا کرده

🦦
2801