2777
2789

دوماهه عقد کردیم میل جنسی بسیار پایین فاجعه گفتم درست میشه تا اینکه هفته پیش منزل مادرشون بودیم فکر کردن من خوابم با مادرش صحبت میکرد من خیلی گوش هام تیزه گفت مادر بزار من بگم بهش دختر خوبیه شریک زندگیمه گناه داره بلاخره که میفهمه وقت عمل دارم مادرش میگفت نه الان وقتش نیست هروقت رفتین خونه خودتون بعدا بهش میگی گفت فکر کنم خودش بفهمه خیلی بیضه ام دوباره درد گرفته تا روز عملم متوجه میشه بزار بگم.باز هم مادرش گفت نه. خودم شب از زیر زبونش کشیدم فهمیدم واریکوسل گرید ۳ داره قبلا عمل کرده الان هم میخواد بره خارج عمل کنه دوباره. دکتر گفته اسپرم بارور نداری اگر هم بارور شه معلولیت داره.

خیلی شوکه شدم که مسئله به این مهمی رو از من مخفی کردن یعنی من بچه دار نمیشم هیچقوقت؟

چکار کنم طلاق بگیرم دادگاه طرف منه؟

شما بگین چکار کنم

عجب

خواهرای گلم امیدوارم هرجای دنیا خدای نکرده اگه به مشکل برخوردین خدا همون لحظه نوره رحمتشو نشونتون بده توروخدا برای حل شدن مشکلم برام صلوات بفرستید خواهش میکنم انشاالله بیام این امضامو تغیر بدم و بنویسم مشکلم حل شد با توکل بخدا و توسل به ۱۴معصوم

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

ازدواجتون سنتی بوده؟ من واقعا نمیتونم قضاوت کنم

چو ایران نباشد تن من مباد، بدین بوم بر زنده یک تن مباد همه تن به تن سر به کشتن دهیم ، از آن به که کشور به دشمن دهیم.🇮🇷🤍🇮🇷

خب ببین اینقدر دوستش داری که بخاطرش از بچه بگذری؟ 

خسته از این جماعت زنده کُش مرده پرست🙃                       هممون گاهی وقتا میایم اینجا که فکرمون رها بشه از جنگ درونیمون،لطفا باهام بحث نکن بزار یکم ذهنم آروم بگیره.. 

وای چه طوری همچین موضوع مهمی رو پنهون کردن؟ بازم صبرکن ببین نتیجه این عملش چی میشه اگه درمان نمیشه بشین فکرکن ببین میتونی قید بچه‌دار شدن رو بزنی؟ اگه نمیتونی جداشو

کابر قدیمی‌ام. شناسایی شدم و اکانت جدید زدم. کاش قبل از اینکه حرف بزنیم کمی فکر کنیم شاید دلی بشکنه از یه حرف به ظاهر ساده‌ی ما

بله دادگاه طرف شماست

اما همسر من با گرید ۲ بدون جراحی بچه دار شد الان دومی رو باردارم

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️

واریکوسل گرید سه رو داخل عمل میکنن . اتفاقا ارولوژیست های ایرانی خیلی خیلی هم بهترن 

ربطی هم به میل جنسی نداره . مگر به خاطر درد شدید و ناراحتی سعی کنن رابطه نداشته باشن 

یه ارولوژیست خوب پیدا کنید عمل کنه . تحرک اسپرم مرتب چک شه . بقیه اش رو بسپرید به خدا 

واریکوسل باعث معلولیت فرزند هم نمیشه 

اما اینکه از قبل ازدواج میدونسته مشکلی داره و شما رو در جریان نذاشته مصداق تدلیس هست و شما میتونید برای جدایی اقدام کنید 

این دو راه حل به نظر من اومد 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree

دادگاه طلاقت میده چون عقدی اسم طرفم از شناسنامت پاک میشه البته قبلش پزشک قانونی معاینت میکنه 

اگه بمونی بچه دار نمیشه شاید بشه خوب بررسی کن

میشه برا مادرشدنم یه صلوات مهمونم کنی🥺😭 خدا تا کی منتظر بمونم🥺😭
2801