2777
2789

سلام توو این تاپیک دلم خواست با هم که نه با خودمون یکم صادق باشیم...اول از همه بگم من طرفداری عروس یا مادرشو نمیکنم.هم مادرشوهر خووب داریم هم مادرشوهر بد...عروسم همینه.بدو خوب داره.اما من در واقع انقدری که تاپیک بد راجع به مادرشوهر میزنن رو خوندم گفتم تاپیک بزنم واسه اون دسته عزیزانی که عروس دارن و اگه با خودشون بخوان یکم صادق باشن توو رفتاراشون به عمد با عروس لج میکنن یا ظلم میکنن...گاهی یه نوشته یا یه متن میتونه روو آدما تاثیر بزاره.خواستم فقط بگم  خانومی که دختری رو به یه امیدی آوردی با پسرت زندگی کنه،تورو خدا اگه یه روز پسر و عروستو شاد میبینی،اگه وسیله ای میخرن،اگه دعوتت میکنن،اگه دعوتشون میکنی،با طعنه و کنایه زدن دل نشکونید.دنیا خیلی بی رحم تر از این حرفاس...کنار هم خوش باشید.بزارید عروستون انقدری دلخوش باشه به زندگیش که بتونه پسرتونو خوشبخت نگه داره..،یادتون باشه جگر گوشه خودتون(پسرتون) توو اون خونه ایه که شما باعث دعوا بینشون میشید.

به امید روزی که هییییچ عروس و مادرشوهری از هم دلخور نباشن✌

اینجا تاپیک مادرشوهر بد زیاد میبینی چون بیشتر تاپیکها رو اینجا عروسها میزنند پ داستان رو از زبون خودشون تعریف میکنند یکطرفه به قاضی میرن 

من تو جامعه آنقدر که عروس بد میبینم مادرشوهر بد نمیبینیم

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

اینجا تاپیک مادرشوهر بد زیاد میبینی چون بیشتر تاپیکها رو اینجا عروسها میزنند پ داستان رو از زبون خود ...

ببین من خودم یه عروسم .مطمئن باش یه عروس برا لج و ناسازگاری نمیره تو یه خانواده .این بزرگترای اون خانوادن  ک ب کوچیکترا مقدار حرمتشونو نشون میدن

خب چرا فکر نمیکنید اول عروس کرم میریزه که اونمادرشوهر کفری میشه

ببین من راجع ب مادرشوهرایی گفتم ک خودشونم خووب میدونن رفتاراشون منطقی نیست....وگرنه ک اول تاپیکم گفتم هم عروس بد  داریم هم مادرشوهر بد

از چندماه بعد عقد برادرشوهرم،مادرشوهرم رفتارش نسبت به من خیلی بهتر شده،وقتی باردار شدم دیگه خیلی محبت می‌کنه.منم رفتارم عین قبله احترام میذارم و رفت و آمد داریم.با اینحال شاد نیستم چون دلیل ملایم شدن اخلاق و رفتارش با من،اذیتای جاریم بود که به قولی تازه قدر منو دونستن بعدشم به خاطر نوه شون

خدایا! من در کلبه ی فقیرانه ی خود چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری؛ من چون تویی دارم و تو چون خود نداری  
دقیقا بخدا من هر چی نگاهمیکنم اطرافمونو وعروس خودمونو تا کرمی نریزن مادرشوهر کاری نداره

همه جا یکی نیست تو یه مادر شوهری مثل مادر شوهر من داشتی که دائم دخالت کنه و شب عروسیت زنگ بزنه بگه تو خانواده ما هیچکسو نداری فقط شوهرتو داری ما نه ازت خوشمون میاد نه میخواییم باهامون رفت امد کنی همچین حرفی نمیزدی 

به خودت و زیباییت اهمیت بده وگرنه لابه لای زندگی از بین میری و هیچکس نمیفهمه ..............
ببین من خودم یه عروسم .مطمئن باش یه عروس برا لج و ناسازگاری نمیره تو یه خانواده .این بزرگترای اون خا ...

اصولا مادرشوهرا نمیتونن ببینن کسیو کنار پسرشون.همشون نه.....ولی اکثرا

اینجا تاپیک مادرشوهر بد زیاد میبینی چون بیشتر تاپیکها رو اینجا عروسها میزنند پ داستان رو از زبون خود ...

دقیقا منم

🟣🔵🟢🟠🔴هرکی لایک کنه خره🔴🟠🟢🔵🟣لطفا ریپلای هم نکنید حوصله خوندنشو ندارم 🟣🔵🟢🟠🔴   جواب افراد بیشعور داده نمیشود🔴🟠🟢🔵🟣نظر شخصیمو میدم رد میشم میرم اینکه موافق یا مخالف نظر شماست به بنده ارتباطی نداره 🟣🔵🟢🟠🔴 به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود نی نی یار تگ میکنم🔴🟠🟢🔵🟣
از چندماه بعد عقد برادرشوهرم،مادرشوهرم رفتارش نسبت به من خیلی بهتر شده،وقتی باردار شدم دیگه خیلی محب ...

بازخدارو شکر یه چیزی سبب شده به خودش بیاد....همینم قشنگه🙂

ببین من راجع ب مادرشوهرایی گفتم ک خودشونم خووب میدونن رفتاراشون منطقی نیست....وگرنه ک اول تاپیکم گفت ...

نه حرف شمارومیفهمم ،حرفتونم درسته

درکل گفتم، میگم تا یکی کرم نریزه مگه میشه بقیه الکی باهاش  بد باشن 

مگر اینکه طرف مریضی روحی چیزی داشته باشه که بعید میدونم نصف ادما مریض این مدلی باشن

...
2801