2777
2789
عنوان

خواهر شوهرم کتکم زد و از خونم نداختنم بیرون

| مشاهده متن کامل بحث + 19887 بازدید | 299 پست
انشالله خدا کمکم کنه و قاضی ادم خوبی باشه خوب قضاوت کنه

بستگی به رفتارت داره تو دادگاه اصلا صداتو بالا نبر !نذار عصبیت کنن بعدش بگن این خودش بیماره ،باید باید رو خودت تسلط داشته باشی و خودتو بزنی به مظلومیت ودر عین حال از حقت دفاع کن ،حرف زدنت خیلی مهمه تو دادگاه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا گذشته خودم اومد جلوم...خواهرشوهرسابق منم همینقدوحشی بود ولی من فقط۶ماه دووم اوردم وسریع طلاق گ ...

تاپیکاتو خوندم. صفحه های اول درباره بوس و گاز گرفتن بود و عشقولیای زن و شوهری. یهویی خواهر شوهر اومد وسط دعوا و کتک و طلاق. خدا از خیر زنیکه و مردیکه نفهم نگذره که اینقدر اذیتت کردند. شوهر سابقت ماتحتش نسوخت که ازدواج کردی؟ ازدواج کرده خودش؟ پشیمون نیست از گه خوریاش؟ چه خونواده ها که با این دخالت ها از هم میپاشه....هعیییی

مگ میتونستم چیزی بگم؟؟؟میگفتم شوهرم میگف دوست نداری برو خونه بابات همینه ک هس...حرف زبونش بود همیشه. ...

خاک توسر بی غیرتش 

شوهرامون چشونه دقیقا...

ایشالله شرایط کم کم مساعد شه واست عزیزم

بهترینارو ازخداواست میخوام

خوشبحالت منم بی دست و پام

فکر می‌کنی !!

شاید تا حالا ت موقعیتش قرار نگرفتی 

بهت یچیزی بگم وقتی کار خطایی نکردی کار اشتباهی نکردی همیشه حق بجانب باش بخوای مظلوم باشی کلات پس معرکه س ..من تا حالا با کسی دعوا نکردم چون تا حالا یجوری رفتارکردم هیچکس بخودش اجازه نداده ازمن ایراد بگیره البته همیشه هستن آدمایی که پشت سرم حرف میزنن اما اون ها جایگاه شون همون جاست دقیقا پشت سرم  ومن بی اعتنام بهشون

منتظرم زندگی قشنگیاشو نشونم بده   
تو این یسال انقد اذیتم کردن ک منم دیگ زرنگ شدم ...۲۴ سالمه منی ک فشارم همش ۹ بود الان فشارم از اعصاب ...

اسی من دارم الان از استرس پس میفتم شوهرت و خواهرش چه آدمای عوضین

از حق و حقوقت نگذر خواهری مهریهتو بگیر از  شوهرخواهر سلیطش هم  شکایت کن نذار یه آب خوش از گلوشون بره پایین شوهرت خیلی بی غیرته

والا من بابام قبول نمیکرد ازدواجم با اینو بقول معروف از در مینداختی بیرون از پنجره میومدن...یکی نیس ...

آره اون همه اصرارش برایی اینکه اذیتت کنه با خواهر عفریتش کتکت بزنه برات پاپوش درست کنه 

والا این یکی استثناسما عروس نداریم و خودمم عروسم، اما بندرت بندرت عروس خوب و با پدرمادر دیدم. همه از ...

من خودم عروس خیلی خوبی بودم ولی چون خواهر شوهرام اذیتم کردن و حسادت شدید داشتن قطع ارتباط کردم حتی یکبار هم جواب بی احترامی هاشونو با بی احترامی ندادم اصلا جوابشونو ندادم فقط سکوت کردم دیگه خیلی زیاده روی کردن خیلی زیاد حتی تو تغذیه مم دخالت میکردن تو کل دوران بارداری بین منو شوهرم جنگ انداختن منم قیدشونو زدم آرامش به زندگیم برگشت والا شوهرمم اینقدر شاد و با روحیه شده اصلا برکت خاصی اومد تو زندگیمون با قطع ارتباط با اینا 

ایشالا دادگاه ب نفعم بشه ببتونم ...خودمم همینوو میخوام عوض همه اذیتام

انشاالله که به نفع تو میشه عزیزم 

پایتون روز برسه بیای تایپک بزنی بگی حقمو از این شوهر بی غیرتم و خواهر عوضیتر از خودش گرفتم 

خواهرشوهرم عقده‌ایه همه هم میدونن چون شوهر خودش یذره ن برا این وقت میزاره ن پول میده ن چیزی ...کلا خ ...

کاش قبل اقدام ب طلاق توام مثل خواهر شوهرت فیلم بازی میکردی ب شوهرت میگفتی خیلیی دوستت دارم عاشقتم فلانم با نفرت هم بوس و بغل میکردی با طلاهات یهویی در میرفتی از اون خونه زرنگ نیستی که حسابی باید میکشیدی ازش 

2801