2777
2789
عنوان

خواهر شوهرم کتکم زد و از خونم نداختنم بیرون

| مشاهده متن کامل بحث + 19764 بازدید | 299 پست
با گفتنش هم دل آدم خنک میشه

من بودم همونجا جر واجرش میکردم عصبی بشم هیچکس جلودارم نیست ...این معلومه مظلومه...بهترین کار براش اینه که من گفتم جیگرش هم حال میاد   

منتظرم زندگی قشنگیاشو نشونم بده   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فداتشم من رفتم تاپیک هات و دیدم یه وقت نبخشی برگردی خودت و نجات بده فقط از دام این ادما 

افکار هر کسی برایه خودش عزیزه برای دیگران قابل‌تحمل  لطفاً افکارتون رو غیر‌قابل‌‌تحمل‌‌‌ نکنید.                         
من بودم همونجا جر واجرش میکردم عصبی بشم هیچکس جلودارم نیست ...این معلومه مظلومه...بهترین کار براش ای ...

خوشبحالت منم بی دست و پام

اندکی جوانی داشتیم که در غم و اندوه و حسرت گذشت ، این نبود آرزوی ما
اره عزیزم برا همین مازنا زیر دست نامرد سکوت میکنیم اگه زبون داری و جرات داری میتونی حقتو بگیری اگه س ...

من اندازه بیست تازن زبون دارم وازحقم همیشهههه دفاع کردم ومیکنم وهمیشههههه جلو هرکسی که درحقم بد کنه بدرقم ایستادمه حالا میخادشوهرباشه میخاد خانوادت شوهر  لهشون کردم امانزاشتم لهم کنن

فدای چهارتا دخترام   قربون سه تاپسرام  دور هفت تاتون بگردم   
دادگاه فقط میخواد پرونده رو زود ببنده باید وکیل گرفت این صدا ضبط کرده خودش مدرکه

عزیزم صداهیچ وقت برادادگاه مدرک رسمی به حساااااب نمیاد اطلاعاتت کنه 

من خواهرم هم فیلم داشت هم صدا دادگاه قبول نکررررررد

مرحبا بخدا بهت افتخار میکنم انشالله زندگی ارومی داشته باشی خواهرم

فدات بشم عزیزم ممنونم

من همیشه از زنای بی زبون وساده دفاع کردم

یه دوستی دارم مادرشوهرش خیلیییییی ازارش میداد بنده خدا هم ساده بی زبون بود وازحرفای مادرشوهرش همیشه گریه میکرد   اما یادش دادم چطورازخودش دفاع کنه و درمقابل ظلم وظالم نبلید ساکت باشه العان دیگه مادرشوهرش جرات نداره بهش توهین کنه 

بهم گف خواهرش براش زن میگیرم میدم وسایلاتم استفاده کنه ک دق کنی...گفتم من یاد گرفتم وسایل ب درد نخور ...

چندین سال پیش عمه کوچیکه من با زن عموم میزنن به تاپ و تاپ هم ،البته من مقصر عمه م میدونم بلاخره اون  ۱۴ سالی بزرگتر بود و عمومو یاد میداد،اینا هم تو خونه زیاد دعوا میکردن البته من زیاد در جریانش نبودم ولی یادمه زن عموم از عمم شکایت کرد و تعهد گرفت ازش که نزدیکشون نشه .ولی زندگیشون دووم نشد بعد چندسال جدا شدن

2801