2777
2789
عنوان

خواهر شوهرم کتکم زد و از خونم نداختنم بیرون

| مشاهده متن کامل بحث + 23215 بازدید | 302 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مشکل اصلی شوهرته وگرنه خواهرش جرات این کارا رو نمیکردمنم ی خواهر شوهر دهن پاره دارم که از نظرش همه ج ...

دقیقا اگه مرد .مرد باشه کسی جرات نمیکنه به زن بچش تو هین کنه من یه نرخر بی غیرت دارم

اکثرا خواهر ها و مادر آقای داماد زندگی رو به کام این دو نفر تلخ میکنن و مشکل اصلی اونان وگرنه دو نف ...

نه به اینکه تلاش میکنن برای پسرشون زن بگیرن،پسرشون سر به راه شه،دختر مردم جمعش کنه،نه به این که بعد ازدواج یکار میکنن برادره طلاق بگیره

داییش اومد و جلو اون شروع کردن مظلوم نمایی منم وویس و فیلم و گذاشتم داییش دید و گفتم منو ببر خونمون..وسایلمم جمع کرده بودم ک نذاشتن برم و گف بهم داییش ک حرف منو پیرمردو زمین ننداز و بمون و موندم فرداش با شوهرم حرف زدم و گف هر دو عصبی میشیم مقصریم و درست کنیم و این حرفا...نگو داره منو خر میکنه و نقشه ها دارن برام

دقیقا اگه مرد .مرد باشه کسی جرات نمیکنه به زن بچش تو هین کنه من یه نرخر بی غیرت دارم

متاسفم واقعا خدا بهت صبر بده

نمیدونم چجوری تربیت میشن که اون غیرتی که روی خواهر و مادرشون دارن رو روی همسرشون ندارن

دهنشو سرویس کن با همون ویسی ک گرفتی تا حالیش بشه گوهخوری نکنه.‌.

اولین بارشه؟؟

به اسم کاربریم زیاد توجه نکنین😂چیزی نیومد ب ذهنم اعداد رو از ۱ تا ۱۰ زدم😂🤦‍♀️                                                               السلام علیک یا اباعبدالله🖤     
برای من ظاهری خوبن ولی پاش بیوفته همرو تیکه پاره میکنن انقدر وحشی هستن

مال منم ظاهر خودشونو حفظ میکنن جلو فک فامیلشون خوبن

ولی ....ولی تو تنهاییهامون بحدی سلیطه و هفت خط و بقول شما وحشی و هارن که حد نداره

یکبار عموی شوهرم بهم گفت من گول این رفتارها رو نمیخورم

من میدونم چی میکشی از دست اینها

ازشون متنفرررررررم 

تنــــــــــــــها کسی که میتواند ما را به خاک سیاه بنشاند ... یک دوست بسیار قابل اعتماد است  
هیچ وقت ب کسی نگوطلاق بگیر توهمه زندگی ادماروک نمیدونی اون ی تیکه اش رومبگه گناه گردن خودت ننداز مهر ...

خب وقتی میاد این چیزارو میگه چی باید بهش بگم

بگم تو سری خور باش تحمل کن 

اعصاب روانتم برات مهم نباشه

اینجا میزاره و راجبش نظر میخواد 

منم نظر خودمو میگم 

اگه اینقد رابطش با شوهرش کشکه که با یه حرف من طلاق بگیره 

همون بهتر که بگیره

شوهرت این وسط چیکار میکرد ماست مایه کردبودن تو دهنش

مترسک سر جالیزه اینجور مردا فقط نبخوان زن بگیرن دوراز اسی مجبور نشن  پول زن خراب ندن هرشب وگرنه مرد زندگی نیستن که دختر مردمو فقط بدبخت میکنن 

2801