2777
2789
عنوان

معلمم پس انتظار خواستگار بهتر دارم

9331 بازدید | 347 پست

خیلی خسته کنندست که هنوز خواستگار خوبی نیومده 

چطور خانه دارا یا زشتا رو میگیرن؟

درسته ازدواج مهم نیست ولی من دوس داشتم اگه دکتر نشدم حداقل خواستگار خوبی گیرم بیاد

کیا شاغلن وسخت پسند؟

خوش به حالتون من بابام‌ نمیزاره کسی بیاد خیلی میارسم کسی نگیرتم

نعنا‌ دیگه بوی‌ نعنا‌ نمیدی‌ ….                                               بی بی یادته‌ گفتم نامزد‌ کرده گفتی خدارو چه دیدی شاید شد ولی بی بی فقط تو دلت‌ روشن بود دل منو ندیدی که دلم قد‌ یه دریا‌خون شد از غضه‌ بی بی ………………. بی بی هم تو رفتی و هم اون  حالا  اون داره پدر میشه و من هنوز دخترم❤️‍🩹 عاشق پروفایلمم‌ بمیرم برای پریزاد و ضیا‌  😭🫂 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر وقت تونستی طرز فکرتو تغییر بدی میاد 

اگه بیاد هم قطعا واسه معلمی و پولت میاد 

ینی چی چطوری خانه دارا و زشتا رو میگیرن؟ 

اونی که تو نظر تو زشته تو نظر شوهرش حور و پریه

شاید اخلاقش اونقد خوب باشه که شوهرش شیفته اش شده باشه 

اما خوشگل بد اخلاق چی؟ معلم که هیچی، همون دکتر هم باشی زندگیتون به مشکل میخوره. 

بعدشم ماشالله چیزی که تو این مملکت زیاد شده معلمه. 

و اینجوری نیست که بگی من معلم شدم پس باید توقعم رو ببرم بالا. 

همیشه یادت باشه آدم به عزت نفس و توکل به خدا و صبره که خوشبخت و موفق میشه نه شغل و مقام و جایگاه. 

مطمئن باش کسی با این اخلاقت سمتت نمیاد ، مگه خانه دارا چشونه ؟ ؟ 

با این اخلاقت کسی ادم حسابتم نمی کنه

به خاطر اعتراض به وضعیت افتضاح سایت و به خاطر حمایت نکردن نی نی سایتا تعلیق شده بودم ، خیلی بده که پشت هم نیستیم 💔خدایا خودت درجریانی دیگه 💔🥀 دخترم نور قلبم امید زندگیم ❤️
2801