2777
2789
عنوان

خواهر شوهرم کتکم زد و از خونم نداختنم بیرون

| مشاهده متن کامل بحث + 26174 بازدید | 303 پست
عزیزم بفرما طلاق بگیر خودتو راحت کن مگه اینکه دیگه خیلی اعصابت بکشه بخوای با این آدمو خانوادش بمونیح ...

هیچ وقت ب کسی نگوطلاق بگیر توهمه زندگی ادماروک نمیدونی اون ی تیکه اش رومبگه گناه گردن خودت ننداز مهربونم

خبببببب اي بابا هعععععي

يدونه صلوات براي سلامتي پدر و مادر و برادرودخترم بفرستيد،يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی خواهر شوهرم اینو فهمید ک زنگ زدم اومد حمله کرد بهم ک بزنه ک شوهرم جلوشو گرفت منم دیدم اینجوریه گوشیو برداشتم فیلمشو بگیرم ک یه تیکه در حد ۵ ثانیه تونستم بردارم دید فیلم میگیرم چادرشو پرت کرد سمتم ک برندارم فیلمشو بعدشم اومد سمتم شوهرم زد گوشی افتاد زمین و نتونستم بردارم ولی بازم شوهرم نذاشت بزنتم و بعدش باز شروع کرد فحش و بد و بیراه ب خودم و پدر مادرم بعدش برگشت گفت طلاهامونو بده و منم گفتم مامور بیاد پیش مامور میدم ک گف گوه میخوری و ندادم طلاهارو .....اینا رو میگم چون همش تو وویس ک گرفتم افتاده میخوام بگین کمک میکنه بهم؟؟چون فرداش ازم گرفتن همشو

الان تعریف میکنم 

مشکل اصلی شوهرته وگرنه خواهرش جرات این کارا رو نمیکرد

منم ی خواهر شوهر دهن پاره دارم که از نظرش همه ج... هستن ولی جلوی برادرش جرات نمیکنه اون روی سگش(البته با عرض معذرت از سگ های عزیز)نشون بده

اکثرا خواهر ها و مادر  آقای داماد زندگی رو به کام این دو نفر تلخ میکنن و مشکل اصلی اونان وگرنه دو نفر خودشون بلدن چجوری با هم کنار بیان اکه اونا دخالت نکنن و سرشون به زندگی خودشون باشه به نظرم خواهر شوهرت مشکل روانی داره و اصلا سالم نیست شوهرتم همینطور تو اینجور وقتا پاشو برو انگار پشیزی برای حرفاشون ارزش قائل نیستی 

2801