2777
2789
عنوان

بابا من روم نمیشه خودتون مراعات کنیننننننننن

| مشاهده متن کامل بحث + 2858 بازدید | 131 پست

اره به قول بقیه بگو مثلا من می خوام برم خونه بابابزرگم اگه دیر برسم ناراحت میشن 

اگه گفت منم میام بگو حقیقتش روم نمیشه مهمون ببرم

یه خواهر داررم با کل دنیا عوضش نمی کنم 🥰😅دوست عزیز با احترام درخواست دوستی قبول نمی کنم🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد میگه تورفیقی؟ یه روز دنبال کار باباتی یه روز دنبال کار مامانت وخاک برسرت که همش کارای بقیه رو ان ...

بخند توهم بگو ما چرا رفاقت تورو نمیبینیم پس. بعدم بگو بالاخره خانوادمن من نکنم غریبه دلسوزشون هست. میدونی حس میکنم مشکلت یه جا دیگس وگرنه کنار گذاشتن این ادم اصن سخت نیست. تنهای تو دانشگاه؟

و خدایی که در این نزدیکیست 

لطفا یه صلوات بفرستید برای حاجت رواییم 😔 

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭
بعد میگه تورفیقی؟ یه روز دنبال کار باباتی یه روز دنبال کار مامانت وخاک برسرت که همش کارای بقیه رو ان ...

عزیزم بهش بگو ماشین رو پدرم یا بردارم  لازم دارن باید بهشون برسونم ، بگو مثلا ماشینش رو فروخته یا ... دیگه باید مثل خودش پررو باشی بخوای وایسی جواب بده ،هرچی بگی اون یه جوابی داره، بگو و برو، واینسا که جواب بده، بعدم روزای دیگه بگو پول سرویس که من دادم میشه پس بدی چیزی توی کیفم نیست، مخارج اونو که بابای شما نباید تامین کنه، حالا اگه خودت درآمد داشتی فرق میکرد 

میدونی دوستت از اونایی که این کار شما رو لطف نمیدونن فک میکنن وظیفته ولی اگه یبار جات پول سرویستو بد ...

خیلیم ازاین آدمایی که فکرمیکنه نمیزاره کسی براش خرج بکنهو هی هم میگه  واین بیشتر منو اذیت میکنه 

دوستی با همچین آدمی به چ دردت میخوره؟!

فقط در حد سلام و علیک دیگه محل بده

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭

خیلی راحت بگو برام مقدور نیست برسونمت ،یا مقدور نیست کرایتو حساب کنم نوبتی هم باشه نوبت تو هست .

اگه گفت چرا مقدور نیست بگو حس میکنم شدم اسنپت ، آخرشم یه لبخند بزن که دوستیتون به هم نخوره البته من باشم به این دوستی خیلی دل نمی‌بندم آدم باید طرفش شعور داشته باشه

وای باورکنین سخته آخه یهو بخوام اینو بگم ولی سعی میکنم

عزت نفستو ببر بالا از هیچکی نترس با گفتن ت هیچ اتفاق خاصی قرار نیس و از شخصیتت کم نمیشه ،ب این فک نکن دیگران درموردت چ فکردی میکنن ب این فک کن چقد کرده ت پاچت

2801