2777
2789
وای،شبا بهش میگم عاشقتم میگه مرسی میگم کوفت بجا مرسی توهم بگو میگه ازعملم مشخص نیس

ما اوایل ازدواج هر شب به هم می‌گفتیم دوستت دارم، اما بعد که چند بار دلخوری و ناراحتی پیش اومد دیدم خیلی مسخره ست گفتنش و دیگه نگفتیم. والا عمل هم من به همسرم میگم تو هیچ عملی که صرفا نشون دهنده ی علاقه باشه انجام‌نمیدی، خرج خونه رو دادن که کار همه ی مرداست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو چت فلبداهه شعر میگ هرچند گاهی ریتم نداره شعرهاش🤣قبل اومدن زنگ میزنه چیزی نمیخوای بخرمخرمالو و ک ...

من شوهرم تو خونه هرچی ک خودش دوسداره میاره و تا حالا نشده بره مغازه یا سوپر مارکتی جایی بیاد ببینم چیزی ک من دوسدارمو گرفته باشه .. دلم برا خودم میسوزه

شوهر منم اینطوره .. اومدم بپرسم ببینم من دارم اشتباه میکنم یا نه

نه اشتباه نمیکنی تاپیک آخر منو بخون بببن تو هم حست مثل منه؟

میگما      نکنه ما بریم دنیا قشنگ شه !!                         آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤
من خیلی اذیتم ..تو چی؟

من خیلی طول کشید تا تونستم یکم کنار بیام، اما خب بازم گاهی وقتا رفتارهای بقیه رو که می بینم دلم میگیره. بعد بدتر از اینا همسر من هی شوخی های چرت و پرت هم میکنه، دیگه چند شب پیش کلی گریه کردم که تو که زبون محبت و ابراز علاقه نداری، حداقل حرفای مهرسردی هم نزن. حالا چند شبه کلا دیگه شوخی و هیچی نمیکنه. بهش گفتم انگار اگه چرت و پرت نگی، کلا حرف دیگه ای نداری🤦‍♀️

من شوهرم تو خونه هرچی ک خودش دوسداره میاره و تا حالا نشده بره مغازه یا سوپر مارکتی جایی بیاد ببینم چ ...

همسر منم همینه. نمیگم دوستم نداره ها، اما برام عجیبه که چطور هیچ نمودی نداره دوست داشتنش.

خوشبحالت ..من بیفتم بمیرمم شوهرم عین خیالش نیس و خیلی خونسرده

فکر کردم همه پستا قراره نکات مثبت در مورد همسرشون باشه چون عنوان تاپیک این بود وگرنه اگه قرار بود ناراحت بشید پستی نمی ذاشتم، شوهر منم ویژگی هایی داره که مورد پسند من نباشه ، چون همه آدما ویژگی های مثبت و منفی کنار هم دارن

2801