2733
عنوان

یه حس بد مسخره دارم مادرم خونه شونو ساختن

| مشاهده متن کامل بحث + 1690 بازدید | 80 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ولی همه دارن منو ماخذه میکنن

اونا اگه عاقل بودن دست شما رو هم میگرفتن .ولی رفتار اونا باعث شده شما این حسو داشته باشی.من خانواده عاقل دیدم وقتی یک نفر پول نداره همشون جمع میشن ی چیزی میذارن کنار واسش تا رفع مشگل شه .ولی متاسفانه ادم های نادون طرف رو جیره خور حساب میکنن.هر از گاهی مثل گدا ی چیزی کف دستش میذارن داخل خانواده تبدیل ب کلفت میکنن طرفو

وضع مالی خواهرم چندین برابر ماست خونه ای که اون توش زندگی میکنه نه تنها برای ما برای بیشتر مردم دست نیافتنیه ولی بابت داراییش خیلی خوشحالم باعث سربلندی منه که خانوادم بالا رفته باشن حسادت یا فخرفروشی بین خواهرا برای من خیلی عجیب و غیرقابل پذیرشه ما با وجود تفاوت هامون باهم خیلی صمیمی هستیم 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
ن از حسادت😂

منم یه خاله عتیقه مثل این دارم به شدت حسود از قضا جاریمم شده .من فرزند خونده دارم وقت تقسیم ارث به خونواده شوهرم که اصلا بلد نبودن یاد داد بهشون ارث ندین اینا ارث رو میخوان واسه بچه مردم خرج کنن.قطع رابطه کردم راحت شدم.

بخداااا😂ب مامانم گفتم خواهرتو دریاب ک هردقیقه سنگشو ب سینه میزنی

خدایا،دیگه نتونسته کنترل کنه😂

اگر فیلم و سریال دیدن حالتو خوب میکنه،تو دوست منی:))هر سوالی درباره فیلم سریال و تحلیلشون داری بپرس😌🌹تو چرا شمع شدی،سوختی ای هستی من،آنزمانی که تو را سایه پروانه نبود🦋به شرط آن که ز مجلس سخن به در نرود🌈هیچ کس بی دامنی تر نیست،لیک در پیش خلق   باز می پوشند و ما بر آفتاب انداختیم😇fortunately❤
دوبار خودت بزن به ذوق برات عادی میشهبه خدا خوشحال باش مامان من مستاجره بزرگترین آرزوی زندگیم اینه یه ...

قبلاً ذوق میکردم همیشه یه سال اینجوری شدم انگار خسته شدم اونقدر ذوق بقیه رو کردم 

یادمه سر خونه شون کلی ذوق کردم براشون بغلشون کردم و... 

منم یه خاله عتیقه مثل این دارم به شدت حسود از قضا جاریمم شده .من فرزند خونده دارم وقت تقسیم ارث به خ ...

ب اونا چ ربطی داره اون بچه الان بچه شماست،چقدر بی شخصیت خدا ی روزی جوابشو میده

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚
2706