2733
عنوان

یه حس بد مسخره دارم مادرم خونه شونو ساختن

| مشاهده متن کامل بحث + 1690 بازدید | 80 پست

😕چرا بعضی پدر مادرا اینجورن؟؟

یکی هم همسایه ماست ی تک پسر داره تمام ارث میراث زدن بنام پسره و ماه ب ماه هم ن عروس میاد ن پسرشون ..بعددو س تا دختر داره بیچاره ها مستاجرن ....وضعیت زندگی داغون 

بعد همین خانمه پیر زنه رو میگم نمیدونی چقدر انتظار از دختراش داره تحویلش بگیرن ...واقعن تو مغز اینا چی میگذره

یعنی باید خونه شون رو دست نزنن؟

شاید منظورش اینه بهش کمک نمیکنن دقیقا بابایه من ۲تا مستاجر داره یه خونه خالی ک منتظره داداشم زن بگیره بره تو اون خونه و منی ک تو یه خونه فوق العاده کلنگی نشستم و عینه خیالشون نیس

تجربه گُرگت میکنه :)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزترین افراد زندگیت هستن تو رو خدا روی افکارت کار کناگر دستشون جلوی مردم دراز بود شاد میشدیمن وضع ...

چیکار کنم مثل تو فکر کنم و این حس بد نداشته باشم 

شما خانواده ات سطح رفاهش خوب بود بعد سطح شوهرت از لحاظ مالی پایینتر از شما بوده؟

آره متاسفانه به خاطر اینکه من زود ازدواج کردم و نمی‌دونستم پدرم گفت پسر خوبیه پول بعداً میاد که نیومد هیچوقت

ما ی سری ماشین گرفتیم خالم نشست جلو خودمون گریه کرد😂

خواهر منم ازدواج کرد شب عروسیش که همه رفتن خاله م تو اتاقم های های شروع کرد گریه که مردم شانس دارن دختراشون رو به چه موقعیت هایی شوهر میدن

حالا خودش دختراش رو با عجله بیست سالگی شوهر داده بود خواهر من درس خوند و شاغل شد و بیست و هشت ازدواج کرد...تا قبلش میگفتن وای سنت میگذره هاااا

(من ملکه آبی پوش ملکه علم عشق و ثروت هستم)...فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .

دنبال کار و حرفه ای باش   شرایط کار بیرون نداری    دوره خیاطی جیزی بگذرون  آنلاین شاپ کوچیکی راه بنداز یا کار بسته بندی  نمیدونم  بلاخره آدم خودش باید خودش رو نجات بده بکشه بالا

تخمک هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم  شنا نمیکنه  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو
خوب اونا به خاطر من که نمیتونن خرج نکننبالاخره میبینم با هم میرن خریدو....من به خاطر شرایط مالیم نمی ...

خب شما چرا نمیری؟ حالا فرضا یکی مبل میخواد بخره یکی نیاز نداره قرار نیست همه باهم بخوان تو ی زمان خرید کنن که میتونی بری باهاشون خب دلت واشه اگه خواستن نظری بدی 

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
وای من انقد خوشخال میشم مادرم سر تر باشه و حتی خواهرم کمکش میکنم تو انتخاب وسایل چون میگن سلیقه من خ ...

خوب یه مشکلم اینه که اصلا با من مشورت نمیکنن خودشون ماراشون انجام میدم من متوجه نمیشم به من نمیگن 

خواهر منم ازدواج کرد شب عروسیش که همه رفتن خاله م تو اتاقم های های شروع کرد گریه که مردم شانس دارن د ...

بدبخت باشی دلسوزی میکنن خوشبخت بشی دق میکنن😂

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚

ببین فکرتو عوض کن میفهمم بخاطر اینکه تو مثل اونا نیستی ناراحتی. من خونه پدرم همه جوره آزادی داشتم مادرمم.خواهرامم الان ازدواج کردن تو رفت و امد تو خرید کردن تو جشن و لباس و هرچیزی ازادن‌. هر وقت جمع میشن میرن بیرون پارک خرید مهمونی ولی من.....من حتی حق ندارم تاجلو در برم یا اصلا یه پلاستیک بخرم یا یه مغازه برم...‌ من حتی حق انتخاب لباسمم ندارم‌ هیچی  یه بار جمع بودیم همسرم  تازه یه بارونی خریده بود برام گفتم میخوام فلان چیزو بخرم . خواهرم از رو شوخی گفت مگه بارونیتو بفروشی بیا من از سر صدقه ازت میخرم  وگرنه شوهرت که بهت پول نمیده. اونجا دلم ترکید ولی به روی خودم نیاوردم

تاپیکامو بخونی میقهمی توچه حالیم ....ولی براشون خوشحالم خداروشکر اونا خوبن بدبختی سهم من بوده انگار

ما قدبلندا واژه ای به اسم "این" نداریم چون از ارتفاعی که ما نگاه می کنیم همه چی "اونه"😍 آقایون داداشم گوفته باشم اینجی کولوهومش باس ماس،این تاپیک اون تاپیک لایک کامنت ماس ماس، آبجیا فدامدا😁  نی نی سایت نیست که ننه سایته🤐..کوردم 🥰و اهل سنت🥰 افتخارمه.. کسی توهین کنه به شدت باهاش برخورد میکنم  پس احترامتو دوس داری  نگه دار اون لامصبوووو😒 اگه با نظرم مخالفی محترمانه بگو روسرما جا داری وگرنه بد رو با بدتررررر جواب میدم پس ریپلای نکن😊اگه نظرات  و عقایدمون باهم فرق داره دلیل بر این نیست که حق باتوعه و تو راست میگی شاید بااااورت نشه ولی فقط من یه آدم دیگه م همین😉.من از ۲۴ساعت شبانه روز ۲۰ ساعت گوشی دستمه وقتی جوابتو ندادم مثبت فکر نکن بدون باهات حال نمیکنم
2706