2733
عنوان

یه حس بد مسخره دارم مادرم خونه شونو ساختن

| مشاهده متن کامل بحث + 1690 بازدید | 80 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تو هم مثل منی شوهرم تعریف میکنه فلان همکارم خونه و ...خریده ذوق میکنمدلمون دریایی

چیکار کنم منم مثل شما شمو در حالیکه خودم ندارم بقیه بخرن ذوق کنم براشون

خوب یه مشکلم اینه که اصلا با من مشورت نمیکنن خودشون ماراشون انجام میدم من متوجه نمیشم به من نمیگن

خوب شاید می‌دونن توان خرید نداری و یه خرده فکر کنن ممکن ناراحت بشی بهت نمیگن چون ما ۳ تا خواهیم دقیقا مامانم به یه خواهرم زیاد چیری نمیگه یکم حسود البته به شما نمیگم حسود اون علنی حسادت می‌کنه ولی من یه خواهرم اصلا 

شاید خانواده شما میگن ناراحت نشی چون خودت میگی توان مالی پایینتر عزیزم مهم نباشه برات خوشحال باش وقتی دیدی تعریف کن تا انرژی خوبش برگرده بهت 

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید اگه با نظرم مخالفی ریپ نکن وبحث ندارم من فقط نظرم به استارتر میگم نه به شما دوست عزیز 👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅سونوهام دو بار گفتن پسر ولی انومالی گفت دختر با اینکه باورم بهم ریخت ولی خدا رو شکر بچه سالم دارم و دخترم یه خواهر شاید خواست خدا  این بود💞 تو ۱۸ هفته تیکر از ابی به صورتی تغییر دادم 😅 دوستان دعا کنید دخترم سالم بیاد بغلم چون ۶ ماه اول بدترین روزا هارو داشتم 🥺

خوشحال باش خداروشکر کن گرفتار نیستن اندازه خودشون دارن خانواده ات تورو کنار نذاشتن خودت دوری می کنی اونم فقط بخاطر طرز فکرت ،چندروزه داداشم یه قرض بزرگ بار آورده خواب وزندگی روازمون گرفته ،همیشه میگم ایکاش اونم مثل بقیه خواهر وبرادرام شرایطش خوب بود سال به سالم نمیدیدیمش مهم نبود 

وا شاید از خوشحالی بوده😂

شاید😜

اشک شوق ن ک ما بی ماشین بودیم از خوشحالی داشت میمرد😂 وضع مالی بابام خوبه ماشینمونو عوض کردیم خارجی گرفتیم ب کسی نگفته بودیم یهو بابام تو جمع گفت و عکسشو نشون داد خالم رفت ی گوشه نشست گریه میکردا چشماش سرخ شده بود بعضیا واقعا حسودن دست خودشون نیست

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚
خب شما چرا نمیری؟ حالا فرضا یکی مبل میخواد بخره یکی نیاز نداره قرار نیست همه باهم بخوان تو ی زمان خر ...

خوب نمیگن به من اصلا که میخوان برن میرم خانه پدرم یهو میبینم فلان چیز عوض کردن میگم مبارک باشه

ما ی سری ماشین گرفتیم خالم نشست جلو خودمون گریه کرد😂

برووووو😂

اگر فیلم و سریال دیدن حالتو خوب میکنه،تو دوست منی:))هر سوالی درباره فیلم سریال و تحلیلشون داری بپرس😌🌹تو چرا شمع شدی،سوختی ای هستی من،آنزمانی که تو را سایه پروانه نبود🦋به شرط آن که ز مجلس سخن به در نرود🌈هیچ کس بی دامنی تر نیست،لیک در پیش خلق   باز می پوشند و ما بر آفتاب انداختیم😇fortunately❤
خواهر منم ازدواج کرد شب عروسیش که همه رفتن خاله م تو اتاقم های های شروع کرد گریه که مردم شانس دارن د ...

عزیزم چقدر امضات قشنگ بود😭🥺😍

به دریا بنگرم دریا تو بینم به صحرا بنگرم صحرا تو بینم به هرجا بنگرم انجا تو بینم اخه احمق برو کنار میخام جلومو ببینم  
خوب نمیگن به من اصلا که میخوان برن میرم خانه پدرم یهو میبینم فلان چیز عوض کردن میگم مبارک باشه

ای بده واقعا درکت میکنم ناراحت باشی 

شاید فک میکنن ناراحت میشی که نمیگن

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
چیکار کنم منم مثل شما شمو در حالیکه خودم ندارم بقیه بخرن ذوق کنم براشون

دوبار خودت بزن به ذوق برات عادی میشه

به خدا خوشحال باش 

مامان من مستاجره 

بزرگترین آرزوی زندگیم اینه یه خونه بخره

نمیدونی چقدر سخته خانواده ات تو مضیقه باشن و تو کاری ازت برنیاد 

آره متاسفانه به خاطر اینکه من زود ازدواج کردم و نمی‌دونستم پدرم گفت پسر خوبیه پول بعداً میاد که نیوم ...

سطح خانواده ها باید یکی باشه نهایت یک پله بالا یا پایین

عزیزم غصه نخور امیدوارم وضع مالیت خوب شه

2706