2733
عنوان

باردارم خیلی گشنم میشه😭

| مشاهده متن کامل بحث + 846 بازدید | 75 پست

منم اوایل بارداری هستم دائم الگشنه هستم خسته شدم دیگه ولی میل ب غذا ندارم یه خورده مغزیجات خریدم هر وقت ضعف میکنم چندتاشو میخورم بهتر میشم.نصف شبام ک از گشنگی بیدار میشم میوه میخورم میل ب غذا خیلی ندارم

ای که خوانده ای مرا  راه نشانم بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اه یاد دوران سمی بارداری ام افتادم تشنه ام بود نمیتونستم آب بخورم آبمیوه شیرین بود نمی‌خوردم داروهامو با دوغ می‌خوردم لرز میکردم آخرم دارو نخوردم تا کم خونی شدید گرفتم ماهای آخر .از بوی یخچال و هر چیزی ک می‌رفت تو یخچال بدم میومد باورم نمیشد ی بار دیگه آب بخورم تا ۵ماهگی هم همین وضع بود کلا بارداری مثل ی چالش هر چی میری جلوتر مشکلاتت عوض میشه ی درد دیگه میگیری تا آخرش فقط شاخ در نمیاری 

سن جنین در آی وی اف سن جنین+ تعداد روزهای انتقال + ۱۴

اهان دقیقا دکتر همینو رو کاغذ نوشت 

فقط 27 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
تهوعم داری؟مرسی عزیزم همچنین

هنوز ن

ولی از این نفخ بعید نیس که بدویار باشم شدید

متاهل و متعهد هستم...همسرمو با دنیا عوض نمیکنم ...افتاااااااد...🧐...درخواست دوستی نمیپذیرم...اقایون ن لایک کنین و ن کامنت بذارین شوهرم راضی نیس...خودمم بدم میاد..
منم اوایل بارداری هستم دائم الگشنه هستم خسته شدم دیگه ولی میل ب غذا ندارم یه خورده مغزیجات خریدم هر ...

اوائل بارداری مغز بچه داره شکل میگیره هر جور شده یک چیزی بخورین کلا تو بارداری خیلی باید مواظب تغذیه باشین

ماهی خانوممم  
اه یاد دوران سمی بارداری ام افتادم تشنه ام بود نمیتونستم آب بخورم آبمیوه شیرین بود نمی‌خوردم داروهام ...

وای منم همینم   .بعلاوه سوزش معده .هرشب قبل خواب عرق نعنا میخورم تا خواب برم حداقل

سلام دوستان منم هشت هفتمه از صبح که بیدار میشم حالت تهوع دارم گرسنمه ولی دلم چیزی نمیخواد شما تو هشت ...

قرصb6 بخور خوبه برا تهوع

تا الان باید چکاپ کامل و سونو قلب. داده باشین همین.....

وای منم همینم .بعلاوه سوزش معده .هرشب قبل خواب عرق نعنا میخورم تا خواب برم حداقل

من حالت تهوع ک داشتم دمیترون خوردم بعد میخواستم گلاب ب روت بالا بیارم و نمیشد س روز اذیت شدم تا اثر قرص از بین رفت بعد دکترم کپسول زنجبیل بهم داد اون بهتر بود ولی کلا هرروز صبح و با تهوع و استفراغ شروع میکردم اسید معده ام میزد تو دهن و بینی ام و گوشمم می‌سوخت از سوزشش

2706