2733

دختر خاله ام شهرستان زندگی می‌کنن 

بعد شوهرش تهرانه (البته میشه گفت شوهر سابق الان یکساله دختر خاله ام جدا زندگی می‌کنه خونه پدرش اما هنوز طلاق نگرفتن)

خلاصه دختر خاله ام میره تهران دنبال یکسری از کارهاش و کارهای طلاقش بعد خودش و دخترش (یک دختر ۶ ساله داره) به شوهرش زنگ میزنه چون هنوز طلاق نگرفتن و محرم هم بودن 

گفته جا نداریم میایم پیش تو 

بعد شوهره آدرس یک خونه جدید میده 

اینا هم میرن میبینن شوهره تو یک واحد آپارتمان منطقه خوب تهرانه و تمام امکاناتو داره 

( آخه قبلا تو‌ منطقه ها پایین تهران زندگی کردن تو آپارتمان ها کوچیک با شوهرش و وضعیت مالی خوبی نداشتن همچنین دختر خاله ام قبلاً تمام جهیزیه اشو آورده با خودش)

اینم جا میخوره این آپارتمان لوکس این همه امکانات و وسایل فوق لوکس بعد شوهرش برای اینکه حرصش بده گفته اینا همه اش مال خودمه 

خلاصه دختر خاله ام چون مهریه اش گذاشتن سالی یک سکه اونم قسطی بخاطر اینکه‌ شوهرش وضعیت مالی خوبی نداره ...وقتی شوهره سرکار بوده زنگ می‌زنه داداشش و بقیه میاد تمام وسایل لوکس خونه رو بار می‌زنن و میرن 

بعد خواسته بگه جای مهریه ام اینا رو بردم 

و مهریه رو جای اینا می‌بخشم 

حالا معلوم شده اون خونه و وسایل واسه خواهرزاده شوهرش بوده چون خواهرزاده اش بخاطر کارش چندسال قرار بوده تهران زندگی نکنه به داییش گفته یکی دو سال برای خودت بیا تو خونه من زندگی کن..

بعد خواهرزاده شوهره رفته از دختر خاله ام شکایت کرده الان بجرم دزدی گرفتنش و بازداشتگاهه

شوهره گفته بمیرم نمیذارم خواهرزاده ام رضایت بده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای😂😂😂😂

یه مشتری از صاحبکار من طلب داشت یسری اومد دفتر شرکت قرضشو بگیره صاحبکارم نبود گوشی اپل منو دزدید...ممنم رضایت نمیدادم البته گرفتنش و اصلا نتونست ببره ولی خیلی التماس کرد گفت نامزد دارم دیگه دلم سوخت براش آخرش...

دختر خالت نگفته این گدا چطوری یهو پولدار شده؟

تو داستانشو باور کردی؟

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .
2706