2733
عنوان

سلام کسی سرخک گرفته بیاین لطفاً 😭

220 بازدید | 32 پست

بچه ها من جایی هستم که اصلا نمیتونم برم دکتر تا صبح بشه

ولی شدیدا حالم بده تمام جاهایی ک دونه و تاول زده میخاره من چیکار کنم تا صبح؟!

دارم روانی میشم 😭😭😭

تورخدا اگ کسی اطلاعی درمورد این بیماری داره بهم بده

امکانات صفر ، دارو صفر😭

کمکم کنید

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
آبله مرغون نیست?

نه عزیزم ابله قبلا گرفتم

زدم گوگل طبق علایم ها سرخک هست

دارم دیوونه میشم😭

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من بچه بودم گرفتم

یادت میاد برای خارش چیکار میکردی؟؟؟

نه عزیزم ابله قبلا گرفتمزدم گوگل طبق علایم ها سرخک هستدارم دیوونه میشم😭

کسی ک آبله گرفته سرخک نمیگیره که 

یا آبله میگیری یا سرخک 

نمیشه دوتاشو بگیری 

#️⃣لطفا مخالف نظر منی ریپ نزن🪧تاپیک های زده شده متعلق به من نیست

عزیزم اگه هر کدومش باشه دکتر که بری سریع خوب نمیشی اینا دوره داره  هم سرخک هم ابله مرغان ،حالابرا ابله مرغان پسرم دکتر قرص هیدروکسی زین نوشته بود شاید برا خارشش بوده ،که من خودم حنا وماست براش میزدم خیلی برا خارشش خوب بود

کسی ک آبله گرفته سرخک نمیگیره که یا آبله میگیری یا سرخک نمیشه دوتاشو بگیری

من ابله رو وقتی بچه بودم گرفتم

دیگه نمیدونم چرا الان سرخک گرفتم

عزیزم اگه هر کدومش باشه دکتر که بری سریع خوب نمیشی اینا دوره داره هم سرخک هم ابله مرغان ،حالابرا اب ...

یا خدا ...

حالا من چیکار کنم😭😭

درد رو با مسکن اروم کردم ولی لامصب این خارش منو کشته

از ترس لک شدن جرعت خاروندن ندارم

حساسیت نداری؟برسون خودتو به درمانگاه

نمیدونم ولی کهیر نیست

دارم گریه میکنم 😭 خیلی حالم بده همه جا میخاره شدید ولی نمیتونی بخارونی

نوشیدنی های سرد بخور و جات سرد باشه لباس های خنک بپوش

ممنون عزیزم 🥲

اینا رو مراعات میکنم

2706