2733
عنوان

نامزدم کفت رابطمون تموم کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1282 بازدید | 44 پست
نه میگم که من چون حس میکنم تعییر کرده و دیگه حالش کنارم خوب نیس هی دعوا درست میشه

یا قمر چ ترسناک 

من میگم حرفی ا کات کاش نمیزدی

کلا ی مدت دور میشدی میدیدی ایا پیگیر هس یا ن

•دنیایِِ آرزوهام تو چشمایِ هیزٍ تو نیست :/                          •اگع الماس نباشع برا من نیست:/                                             •و در آخر هیچکس ب زیبایی حرفهایش نبود!:/                                     ○آدم تنها باشع ب "خ♡دا" نزدیک ترع○

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خداشاهده قبلا همین مدلی بود 😞

خب همینه دیگه. همیشه میگن صد خودتونو برا یه ادم نذارید. میگه کههههه زیادی که باشی زیادی میشی براهمینه. زمان طولانی باهم بودین و  خب قطعا خیلی چیارو هم باهم تجربه کردین وقت میبره که اتیش این عشق بخابه و تو باید خیلی خوب از پسش بربیای. ولی اگه ی بار گفتی تموم بشه و قبول کرده یا خودش با کاراش و رفتاراش بهت اینو رسونده ک این رابطه دیگه تمومه بدون حتی ی پیام تمومش کن. اگه بازم درست بشه قطعا باز این مورد پیش خواهد آمد چون یع ادم رله رفتنو ک یاد بگیره هربارم ک برگرده باز میرع چون راه رفتنو یاد گرفته 

همین کارو کردم بعد دعوامون نه زنگ زدم نه پیام اونم نداد و این شد ۵روز بی خبری

ببین من قبلا دوبار شرایط ترو به تلخ ترین شکل ممکن درک کردم

تنهاچیزی که میتونم بهت بگم اینه که وقتی برگشت مثل قبل باهاش بحث نکن سرش غر نزن لج نکن رک دلیل ناراحتیتوبهش بگو همش بهش گیر نده

ک چرا فلانی عوض شدی دیر سین میکنی

ازش بپرس که دلیل رفتار سردش چیه

ببین‌هرچی بیشتر صبرکنی بهش پیام ندی به نفع خودته 

چون اینجوری هم دلتنگت میشه هم یکم بعداین همه دعوا احساس ارامش میکنه اگ دیدی تا ده روز بهت پی نداد ی اهنگ بدون حرف براش بفرس

باورکن هربار من بعدقهربهش پیام میدادم میگفتم بیااشتی سریع خودشومیگرف فکرمیکرد شخص خیلی مهمیه اشتی نمیکرد

( هستا ولی نباید نشون بدی که چقدر برات ارزشمنده که مغرور نشه بیفته به دنبال این که بع دستت بیاره)

ا وقتی که من برااشتی پیش قدم نمیشم اون میفته پی اشتی کردن باهام

پسسس صبورباش دخترررررر

البته امیدوارم این سردیش بابت خیانت نباشه

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان

پاشدم آب بخورم یه لحظه تاپیک شما رو دیدم ؛ مشخصه این رابطه تموم شده! دیگه با وصله پینه و گره و چسب کاری نمیشه این رابطه رو حفظ کرد! سه سال گذشته و حالا به هر دلیلی اون جذابیت ابتدایی رو نداره ،

امروز با گریه نگهش داری ، فردا با خواهش نگهش داری باز پس‌فردا میره! برا اونی که بفکر رفتنه حتی یه بهونه‌ی کوچیک هم یه راه فراره! 

خودتو اذیت نکن ! اتفاقا بی‌تفاوت نشون بده وگرنه فک می‌کنه بهش ظلم شده و حقش بیشتر از اینه!

اینارو یه پسر بهت میگه ها !☺️

از خودم ممنونم که دیگه ؛ نه رو کسی حساسم ! نه حال خوب و بدم به کسی بستگی داره ,نه فکرم درگیر کسی‌ه ,و نه جنگ اعصاب دارم ! سخت بود ولی بالاخره شد !
خداشاهده قبلا همین مدلی بود 😞

متاسفانه یکی سنتون کم و کم تجربه هستید.جفتتون توی یه سنی هستید که نمیتونید یه رابطه رو مدیریتش کنید.متاسفانه متأسفانه اولش همه ذوق دارن و آتیشی شروع میکنن ولی بعد گذشت زمانی وقتیکه طرف بهر دلیلی یا وجود مشکلاتی که گاها ما بیخبریم این رابطه روبه سردی میره باعث همین مشکلات و دعواها و قهرکردن ها و توقعات بیجامیشه ...توقعات بیجایی که طرف دوس داره مثل همون اول لیلی ومجنون و کشته ومرده ی این خانوم باشه...خانوم باهاش صحبت میکردی ببینی دلیل سردشدنش چیه الکی که یه شبه طرف سرد نمیشه..بعدشم سنتون سنی هستش که احساساتتون غلبه میکنه به منطقتون

اللهم عجل الولیک الفرج💚

سلام صبحت بخیر

به نظرمن به افکارت توجه نکن چه مثبت باشن چه منفی بهشون نگاه کن وبزارعبورکنن وباهاشون نجنگ وازبالا به همه چیزنگاه کن 

ووابستگیتونسبت به همه چیزوهمه کس به جزخدارهاکن اگه یه لحظه خودتوبدون همه چیزوهمه کس تصورکنی میبینی بازم خداهست وکافیه بقیه چیزابه جزاون لازم ومهم نیستن مااگه دقت کنیم میبینیم که اینکه افریده ها مهم ولازمن یه توهمه فقط خداکه اصلی وافریننده ی همه ی ایناس برامون لازم ومهمه  اینطوری راحت ازهمه چی رهامیشی

گذشته واینده توهمه اگه دقت کنی میبینی درحال حاضروجودنداره پس باارامش تولحظه حال باش

اینطوری به ارامش میرسی وبه سمت تصمیمی وکاری که درحال حاضردرسته هدایت میشی ووقتی اروم باشی اون اتفاقی که برات خوبه میفته

اگه ماهواره دارین برنامه گنج حضورکه تفسیرشعرهای مولاناس بهت برای اینکه کلاحالت همیشه خوب باشه کمک میکنه البته بایدمستمرببینی 

سه تاازشبکه هایی که نشون میده 

اسمشون z tvوtapesh tvوganje hozourهست

توانستاواینترنت وتلگرام هم سرچ کنی به انگلیسی میاره یه خوردشو

امیدوارم نظرم برات مفیدباشه 🙏💚

هرسری یچیزیهولی همش به این برمیگرده که خیلی تغییر کرده نسبت به قبل و اصلا اونطوری دیگه باهام وقت نمی ...

ممکنه. شما تو ۲۰ سالگی و قبل از اینکه معیارهاتون شکل بگیره دوست شدین ممکنه نظراتش عوض شده باسه ولی در کل بنظرم انقدر خودتو وابسته و نیازمند نکن رهاش کن بیشتر ما تو زندگی این اتفاق برامون افتاده و اون لحظه فکر کردیم دنیا به اخر رسیده‌ولی بعدا فهمیدیم چه انتخابات بهتری برامون اتفاق افتاد

هرسری یچیزیهولی همش به این برمیگرده که خیلی تغییر کرده نسبت به قبل و اصلا اونطوری دیگه باهام وقت نمی ...

ممکنه. شما تو ۲۰ سالگی و قبل از اینکه معیارهاتون شکل بگیره دوست شدین ممکنه نظراتش عوض شده باسه ولی در کل بنظرم انقدر خودتو وابسته و نیازمند نکن رهاش کن بیشتر ما تو زندگی این اتفاق برامون افتاده و اون لحظه فکر کردیم دنیا به اخر رسیده‌ولی بعدا فهمیدیم چه انتخابات بهتری برامون اتفاق افتاد

دوست پسرته دیگه ممکنه عاشق نبوده خودتو ناراحت نکن براش مهم نبوده دیگه

کوروش شاه جهان شاه بزرگ آزاد مرد آزاد مردان آسوده بخواب زیرا که ما بیداریم(شاهنشاه) آریایی هستم فرزند کوروش بزرگ به تاریخ کشورم بسیار افتخار میکنم لر ها سرچشمه ی اصالت هستند به قومیت با اصالت و غیرتمند خویش افتخار کرده و به کشورم و تاریخ کشورم پایبند هستم لرها همان قومی بودند که در تاریخ نام تیمور را لنگ کردند✌🏻*بعد این همه بارون خون بلاخره پیداش میشه رنگین کمون🕊* زنده باد ایران و ایرانی(بی احترامی=بی‌احترامی)

من چن روز با مشاور حرف زدم

بهم گفت هدف از این رابطه ها شناخته برای ازدواج

هر رابطه لزوما به ازدواج ختم نمیشه

چرا ما دخترا میخوایم بزور نگه داریم طرفو؟!

بزار بره

منم بعد ۲سال جدا شدم،الان احساس سبکی دارم

2706